—  28 stycznia 2020

Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym

Gmina Baranów zaprasza na weekendowy turniej w tenisie stołowym. Zawody będą odbywać się w dniach 1-2 luty od godz. 10:00 w Szkole Podstawowej w Kaskach. Będą to już IX Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym o puchar Wójta Gminy Baranów. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody oraz puchary ufundowane przez Wójta Gminy Baranów.

Już na początku lutego są organizowane IX Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym o puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej będzie odbywał się  w Szkole Podstawowej w Kaskach, w dwóch etapach. Zwycięzcy otrzymają nagrody oraz pamiątkowe puchary ufundowane przez Wójta Gminy Baranów.

Etap I

Sobota 1 luty godz. 10:00, gra pojedyncza dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach – szkoły podstawowe oraz szkoły średnie.

Etap II

Niedziela 2 luty godz. 10:00 kategoria open – gra pojedyncza kobiet i mężczyzn oraz gra podwójna kobiet i mężczyzn.

W sobotę zapraszamy także do rywalizacji w rodzinnej grze podwójnej (rodzic + dziecko).

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.