—  28 stycznia 2020

Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym

Gmina Baranów zaprasza na weekendowy turniej w tenisie stołowym. Zawody będą odbywać się w dniach 1-2 luty od godz. 10:00 w Szkole Podstawowej w Kaskach. Będą to już IX Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym o puchar Wójta Gminy Baranów. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody oraz puchary ufundowane przez Wójta Gminy Baranów.

Już na początku lutego są organizowane IX Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym o puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej będzie odbywał się  w Szkole Podstawowej w Kaskach, w dwóch etapach. Zwycięzcy otrzymają nagrody oraz pamiątkowe puchary ufundowane przez Wójta Gminy Baranów.

Etap I

Sobota 1 luty godz. 10:00, gra pojedyncza dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach – szkoły podstawowe oraz szkoły średnie.

Etap II

Niedziela 2 luty godz. 10:00 kategoria open – gra pojedyncza kobiet i mężczyzn oraz gra podwójna kobiet i mężczyzn.

W sobotę zapraszamy także do rywalizacji w rodzinnej grze podwójnej (rodzic + dziecko).

—  15 stycznia 2021

Szkoły przygotowane na powrót uczniów klas I-III

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej. Zgodnie z informacją przekazaną od dyrektorów wszystkie baranowskie szkoły dostosowały swoją pracę do wytycznych sanitarnych oraz rozwiązań przygotowanych przez rząd i czekają na przyjęcie uczniów.

—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

—  11 stycznia 2021

Baranowski Bon Żłobkowy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie prowadzi nabór wniosków o przyznanie świadczenia pieniężnego na rzecz rodziny pod nazwą „Baranowski Bon Żłobkowy”. Program pilotażowy został wprowadzony na okres 01.01.2021 r.
do 31.12.2021 r.