—  28 stycznia 2020

Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym

Gmina Baranów zaprasza na weekendowy turniej w tenisie stołowym. Zawody będą odbywać się w dniach 1-2 luty od godz. 10:00 w Szkole Podstawowej w Kaskach. Będą to już IX Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym o puchar Wójta Gminy Baranów. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody oraz puchary ufundowane przez Wójta Gminy Baranów.

Już na początku lutego są organizowane IX Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym o puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej będzie odbywał się  w Szkole Podstawowej w Kaskach, w dwóch etapach. Zwycięzcy otrzymają nagrody oraz pamiątkowe puchary ufundowane przez Wójta Gminy Baranów.

Etap I

Sobota 1 luty godz. 10:00, gra pojedyncza dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach – szkoły podstawowe oraz szkoły średnie.

Etap II

Niedziela 2 luty godz. 10:00 kategoria open – gra pojedyncza kobiet i mężczyzn oraz gra podwójna kobiet i mężczyzn.

W sobotę zapraszamy także do rywalizacji w rodzinnej grze podwójnej (rodzic + dziecko).

—  16 kwietnia 2021

Konkurs Plastyczny „Moja Baranowska Ziemia”

Wójt Gminy Baranów zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Baranów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji Światowego Dnia Ziemi.
Prace konkursowe powinny przedstawiać to jak dbamy LUB możemy zadbać o środowisko naturalne w naszej gminie.

—  16 kwietnia 2021

Narodowy Spis Powszechny 2021 – spisz się przez telefon!

Podczas Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (NSP 2021) podstawową i obowiązkową metodą spisową jest samospis internetowy. Co jeśli nie masz komputera lub Internetu? Nie przejmuj się, dla Ciebie też istnieje wygodna i bezpieczna opcja: spis przez telefon. Pomoże Ci w tym infolinia spisowa dostępna pod numerem 22 279 99 99.

—  14 kwietnia 2021

Utylizacja wyrobów zawierających azbest dla mieszkańców Gminy Baranów.

Wzorem ubiegłego roku mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, Gmina Baranów w roku 2021 wystąpi do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie z wnioskiem o dofinansowanie inwestycji polegającej na utylizacji wyrobów zawierających azbest.