—  28 stycznia 2020

Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym

Gmina Baranów zaprasza na weekendowy turniej w tenisie stołowym. Zawody będą odbywać się w dniach 1-2 luty od godz. 10:00 w Szkole Podstawowej w Kaskach. Będą to już IX Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym o puchar Wójta Gminy Baranów. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody oraz puchary ufundowane przez Wójta Gminy Baranów.

Już na początku lutego są organizowane IX Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym o puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej będzie odbywał się  w Szkole Podstawowej w Kaskach, w dwóch etapach. Zwycięzcy otrzymają nagrody oraz pamiątkowe puchary ufundowane przez Wójta Gminy Baranów.

Etap I

Sobota 1 luty godz. 10:00, gra pojedyncza dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach – szkoły podstawowe oraz szkoły średnie.

Etap II

Niedziela 2 luty godz. 10:00 kategoria open – gra pojedyncza kobiet i mężczyzn oraz gra podwójna kobiet i mężczyzn.

W sobotę zapraszamy także do rywalizacji w rodzinnej grze podwójnej (rodzic + dziecko).

—  25 maja 2022

Ostatni miesiąc na złożenie deklaracji źródeł ciepła! Uniknij wysokiej kary!

Do końca czerwca można składać deklarację Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i spalania paliw.
Ewidencję prowadzi oraz jest jej administratorem minister właściwy do spraw budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa.
Obowiązek złożenia deklaracji ciąży na właścicielach lub zarządcach wszystkich budynków – mieszkalnych i niemieszkalnych, w tym jednorodzinnych, wielorodzinnych czy handlowo-usługowych.

—  24 czerwca 2022

DOBROWOLNE KONSULTACJE SPOŁECZNE W SPRAWIE CPK 15-30.06.2022

Szanowni Mieszkańcy,

Spółka Centralny Port Komunikacyjny ogłosiła dobrowolne konsultacje społeczne w ramach prac nad przygotowaniem raportu oddziaływania na środowisko do wniosku o wydanie decyzji środowiskowej dla przedsięwzięcia pn. Budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego wraz z urządzeniami i obiektami niezbędnymi do jego funkcjonowania. Konsultacje odbywają się w dniach 15-30 czerwca 2022 r. i skierowane są przede wszystkim do mieszkańców Zachodniego Mazowsza.

—  24 czerwca 2022

Wakacje czas zacząć!!

To już ten dzień!! Rozpoczęły się Wakacje!! Można opuścić szkolne mury i na chwilę o nich zapomnieć. Wszystkim uczniom życzymy więc udanych wakacji. Wielu wspaniałych przygód, nowych fantastycznych znajomości i świetnej pogody! Bawcie się dobrze!

—  14 czerwca 2022

X Rodzinny Zlot Rowerowy Osiny 2022

‼️Zapraszamy na X Rodzinny Zlot Rowerowy Osiny 2022‼️
Zlot odbędzie się 19 czerwca zapisy od godziny 13:00 i start o godzinie 14:00 z 3 miejsc:
➖ Baranów, start i zapisy plac Kościelny w Baranowie
➖ Kaski, start i zapisy plac Kościelny w Kaskach