—  28 stycznia 2020

Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym

Gmina Baranów zaprasza na weekendowy turniej w tenisie stołowym. Zawody będą odbywać się w dniach 1-2 luty od godz. 10:00 w Szkole Podstawowej w Kaskach. Będą to już IX Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym o puchar Wójta Gminy Baranów. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody oraz puchary ufundowane przez Wójta Gminy Baranów.

Już na początku lutego są organizowane IX Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym o puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej będzie odbywał się  w Szkole Podstawowej w Kaskach, w dwóch etapach. Zwycięzcy otrzymają nagrody oraz pamiątkowe puchary ufundowane przez Wójta Gminy Baranów.

Etap I

Sobota 1 luty godz. 10:00, gra pojedyncza dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach – szkoły podstawowe oraz szkoły średnie.

Etap II

Niedziela 2 luty godz. 10:00 kategoria open – gra pojedyncza kobiet i mężczyzn oraz gra podwójna kobiet i mężczyzn.

W sobotę zapraszamy także do rywalizacji w rodzinnej grze podwójnej (rodzic + dziecko).

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.