A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  02 stycznia 2024

Mikołaj w szkole

Świąteczne Wyzwanie Wójta dobiegło końca i wszyscy uczniowie z entuzjazmem wzięli w nim udział. Zapraszamy do podziwiania efektów.

Przypomnijmy, klasy biorące udział w wyzwaniu miały wykonać ozdobę drzwi do swojej sali jako zaproszenie dla Mikołaja. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością więc Mikołaj mógł z radością obdarować wszystkich uczestników. Bardzo dziękujemy za udział i kreatywność. Zapraszamy do obejrzenia dzieł naszych uczniów.

Wydarzenie odbyło się przy współpracy ze Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Chełmońskiego”

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.