—  24 sierpnia 2021

Mieszkańcu Gminy Baranów, przyjdź na Dożynki i podpisz się pod listem do Premiera!

29 sierpnia, w Kaskach odbędą się dożynki. Święto plonów w tym roku będzie miało dodatkowy wymiar. Będziemy mogli pokazać nasza jedność w sprawie CPK.

W trakcie dożynek, w namiocie Urzędu Gminy będzie możliwość podpisania listu, który zostanie przekazany Premierowi i Prezydentowi RP. List ten jest sprzeciwem wobec tego jak Władza chce potraktować Nas – Mieszkańców Gminy Baranów.

Szanowny Mieszkańcu, nawet jeśli nie masz w planach przyjścia na Dożynki i taka impreza Cię nie interesuje, nawet jeżeli wykup pod CPK Cię nie dotyczy, to przyjdź dla tych dla których jest to realny problem! Okaż im swoją solidarność! Zrób to, co chciałbyś żeby „Inni” zrobili dla Ciebie!

Treść listu prezentujemy poniżej i zapraszamy do zapoznania się jak również do podpisania! My – Mieszkańcy liczymy na Twoją pomoc!

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.