—  24 sierpnia 2021

Mieszkańcu Gminy Baranów, przyjdź na Dożynki i podpisz się pod listem do Premiera!

29 sierpnia, w Kaskach odbędą się dożynki. Święto plonów w tym roku będzie miało dodatkowy wymiar. Będziemy mogli pokazać nasza jedność w sprawie CPK.

W trakcie dożynek, w namiocie Urzędu Gminy będzie możliwość podpisania listu, który zostanie przekazany Premierowi i Prezydentowi RP. List ten jest sprzeciwem wobec tego jak Władza chce potraktować Nas – Mieszkańców Gminy Baranów.

Szanowny Mieszkańcu, nawet jeśli nie masz w planach przyjścia na Dożynki i taka impreza Cię nie interesuje, nawet jeżeli wykup pod CPK Cię nie dotyczy, to przyjdź dla tych dla których jest to realny problem! Okaż im swoją solidarność! Zrób to, co chciałbyś żeby „Inni” zrobili dla Ciebie!

Treść listu prezentujemy poniżej i zapraszamy do zapoznania się jak również do podpisania! My – Mieszkańcy liczymy na Twoją pomoc!

—  14 września 2021

Piknik w Cegłowie

18 września zapraszamy na rodzinny piknik w Cegłowie przy boisku sportowym. Impreza zacznie się o godzinie 15. Na uczestników czeka wiele atrakcji.

—  13 września 2021

Wstępny harmonogram spotkań sołeckich w sprawie przeznaczenia środków z funduszy sołeckich.

Rozpoczyna się w naszej gminie cykl spotkań sołeckich, na których mieszkańcy będą podejmowali decyzje w sprawie rozdysponowania funduszy sołeckich na 2022 rok.

—  13 września 2021

Sąsiedzie, czy już się spisałeś?

Jeśli masz już za sobą udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021, to bardzo dobrze – zyskałeś Ty i Twoja gmina. Jednak dla przyszłości Twojej „małej ojczyzny” niezwykle ważne jest, aby w Twoje ślady poszli wszyscy inni mieszkańcy gminy. Dlatego podczas pogawędek z sąsiadami i znajomymi warto pytać, czy też już wywiązali się z tego obowiązku.