A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  24 kwietnia 2024

Miasteczko rowerowe w Szkole Podstawowej im. ks. J. Twardowskiego w Bożej Woli

Przygotowania do egzaminu na kartę rowerową. Uczniowie klasy 4a i 4b Szkoły Podstawowej im. ks. J. Twardowskiego w Bożej Woli mieli szansę sprawdzić swoje praktyczne umiejętności jazdy na rowerach oraz wiedzę zdobytą na lekcjach techniki. Nieocenioną pomocą okazało się miasteczko ruchu drogowego, które szkoła otrzymała od Urzędu Gminy w Baranowie. Dzięki temu czwartoklasiści lepiej przygotują […]

Przygotowania do egzaminu na kartę rowerową.

Uczniowie klasy 4a i 4b Szkoły Podstawowej im. ks. J. Twardowskiego w Bożej Woli mieli szansę sprawdzić swoje praktyczne umiejętności jazdy na rowerach oraz wiedzę zdobytą na lekcjach techniki.

Nieocenioną pomocą okazało się miasteczko ruchu drogowego, które szkoła otrzymała od Urzędu Gminy w Baranowie. Dzięki temu czwartoklasiści lepiej przygotują się do egzaminu na kartę rowerową.

Dzieci oprócz edukacji świetnie się bawiły, i jak widać pochmurne niebo nie przeszkodziło w nauce.

Miasteczka ruchu drogowego zostały przekazane również do Szkół: w Kaskach, Golach i Baranowie, tak aby wszyscy uczniowie mieli równe szanse na naukę.

Wartość projektu 425 695,00zł

Wkład Funduszy Europejskich 361 840,75zł

Poniżej krótka fotorelacja:

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.