A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  09 lutego 2024

Metropolia Warszawska – Projekt MECOG-CE: Wzmocnienie współpracy i zarządzania metropolitalnego w Europie Środkowej

Zachęcamy do zapoznania się z gazetką Metropolii Warszawskiej, informującej m.in. o projekcie dofinansowanym w ramach Programu Interreg Europa Środkowa 2021-2027

przekazujemy 1 wydanie Newsletteru międzynarodowy projekt pn.: MECOG-CE Strengthening metropolitan cooperation and governance in central Europe (polskie tłumaczenie: MECOG-CE Wzmocnienie współpracy i zarządzania metropolitalnego w Europie Środkowej) dofinansowanego w ramach Programu Interreg Europa Środkowa 2021-2027.

Projekt jest realizowany przez m.st. Warszawa we współpracy z Unią Metropolii Polskich im. Pawła Adamowicza oraz Stowarzyszeniem Metropolia Warszawa.

Zachęcamy do zapoznania się z gazetką.

Przeczytaj także

—  19 czerwca 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  19 czerwca 2024

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.