—  21 grudnia 2020

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

W piątek 18 grudnia Pani Wójt wręczyła medale trzem parom z terenu naszej gminy.

Są to wyjątkowe medale i mogą zostać nimi odznaczeni tylko Ci, którzy przeżyli w związku małżeńskim co najmniej 50 lat. Tak długi staż małżeński wymaga od obojga ludzi wiele pracy i miłości. Odznaczonymi zostali Urszula i Kazimierz Kuchnio, Aniela i Jan Bębenek oraz Krystyna i Andrzej Stegienko. Uhonorowani podkreślają, że przepisem na taki związek jest miłość, cierpliwość i przyjaźń. Urząd Gminy w Baranowie z tej okazji składa najszczersze życzenia zdrowia, pomyślności oraz wielu wspólnych lat.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.