—  21 grudnia 2020

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

W piątek 18 grudnia Pani Wójt wręczyła medale trzem parom z terenu naszej gminy.

Są to wyjątkowe medale i mogą zostać nimi odznaczeni tylko Ci, którzy przeżyli w związku małżeńskim co najmniej 50 lat. Tak długi staż małżeński wymaga od obojga ludzi wiele pracy i miłości. Odznaczonymi zostali Urszula i Kazimierz Kuchnio, Aniela i Jan Bębenek oraz Krystyna i Andrzej Stegienko. Uhonorowani podkreślają, że przepisem na taki związek jest miłość, cierpliwość i przyjaźń. Urząd Gminy w Baranowie z tej okazji składa najszczersze życzenia zdrowia, pomyślności oraz wielu wspólnych lat.

—  15 stycznia 2021

Szkoły przygotowane na powrót uczniów klas I-III

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej. Zgodnie z informacją przekazaną od dyrektorów wszystkie baranowskie szkoły dostosowały swoją pracę do wytycznych sanitarnych oraz rozwiązań przygotowanych przez rząd i czekają na przyjęcie uczniów.

—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

—  11 stycznia 2021

Baranowski Bon Żłobkowy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie prowadzi nabór wniosków o przyznanie świadczenia pieniężnego na rzecz rodziny pod nazwą „Baranowski Bon Żłobkowy”. Program pilotażowy został wprowadzony na okres 01.01.2021 r.
do 31.12.2021 r.