—  21 grudnia 2020

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

W piątek 18 grudnia Pani Wójt wręczyła medale trzem parom z terenu naszej gminy.

Są to wyjątkowe medale i mogą zostać nimi odznaczeni tylko Ci, którzy przeżyli w związku małżeńskim co najmniej 50 lat. Tak długi staż małżeński wymaga od obojga ludzi wiele pracy i miłości. Odznaczonymi zostali Urszula i Kazimierz Kuchnio, Aniela i Jan Bębenek oraz Krystyna i Andrzej Stegienko. Uhonorowani podkreślają, że przepisem na taki związek jest miłość, cierpliwość i przyjaźń. Urząd Gminy w Baranowie z tej okazji składa najszczersze życzenia zdrowia, pomyślności oraz wielu wspólnych lat.

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.