A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  27 lipca 2023

Mazowsze dla zwierząt

W urzędzie gminy i na stronie urzędu, możliwy jest już do pobrania wniosek o dofinansowanie w wysokości 50% do zabiegów sterylizacji i kastracji zwierząt, także właścicielskich ! Zachęcamy do skorzystania!  Najistotniejszym działaniem zapobiegającym bezdomności zwierząt jest ich sterylizacja i kastracja, mające na celu ograniczenie rozrodu oraz znakowanie, umożliwiające identyfikację zwierzęcia w sytuacji zaginięcia. Zadanie będzie realizowane do […]

W urzędzie gminy i na stronie urzędu, możliwy jest już do pobrania wniosek o dofinansowanie w wysokości 50% do zabiegów sterylizacji i kastracji zwierząt, także właścicielskich !

Zachęcamy do skorzystania! 

Najistotniejszym działaniem zapobiegającym bezdomności zwierząt jest ich sterylizacja i kastracja, mające na celu ograniczenie rozrodu oraz znakowanie, umożliwiające identyfikację zwierzęcia w sytuacji zaginięcia.

Zadanie będzie realizowane do wyczerpania budżetu, przy założeniu, że koszty będą poniesione najpóźniej do 30 września, z uwagi na konieczność rozliczenia projektu. 

Zadanie realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Programu Wsparcia Zapobiegania Bezdomności Zwierząt – Mazowsze dla zwierząt 2023” w kwocie 10 325 zł.

Przypominamy, że w dalszym ciągu obowiązują wnioski o dofinansowanie w wysokości 50% kosztów zabiegu dla zwierząt

bezdomnych, które Mieszkaniec przygarnął. We wniosku należy wskazać, jak długo zwierzę się błąka i czy podjęto próby odnalezienia właściciela. Prosimy także o dołączanie zdjęcia zwierzęcia, którego dotyczy wniosek.

Przeczytaj także

—  27 lutego 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  23 lutego 2024

Rozpoczął się nabór wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy. Wnioski o pomoc można składać do 29 lutego 2024 r. w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na formularzu udostępnionym na stronie Agencji.

—  23 lutego 2024

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski
Perła Sportu i Turystyki 2023 – Maja Kuran