A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  20 lutego 2024

Mazowsze dla Straży – OSP edycja 2024

W dniu 6 lutego Sejmik Województwa Mazowieckiego podjął uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej na realizację zadań udzielenia gminom pomocy finansowej w ramach zadania „OSP-edycja 2024”. OSP Kaski otrzymało wsparcie finansowe na zakup wyposażenia: Kwota dofinansowania 20.000 zł. Czekamy na umowę i po jej podpisaniu będziemy Państwa informować o szczegółach!

W dniu 6 lutego Sejmik Województwa Mazowieckiego podjął uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej na realizację zadań udzielenia gminom pomocy finansowej w ramach zadania „OSP-edycja 2024”.

OSP Kaski otrzymało wsparcie finansowe na zakup wyposażenia:

  1. Drabina ratownicza – potrzebna w sytuacjach, w których konieczne jest dotarcie do trudno dostępnych miejsc (wyższe kondygnacje, dachy płonących budynków, drzewa)
  2. Ubrania specjalne i rękawice bojowe – stanowią fundamentalny element wyposażenia strażaków, skuteczna ochrona przed zagrożeniem podczas akcji gaśniczych
  3. Opryskiwacz spalinowy – niezbędny w sytuacjach, w których jest ograniczony dostęp do wody lub niemożliwy

Kwota dofinansowania 20.000 zł.

Czekamy na umowę i po jej podpisaniu będziemy Państwa informować o szczegółach!

Przeczytaj także

—  18 lipca 2024

Warsztaty w ramach projektu „Aktywni mieszkańcy, silne organizacje – szansą lepszej przyszłości na Ziemi Chełmońskiego”

Jeśli jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej, członkiem nieformalnej grupy, aktywnym mieszkańcem zainteresowanym podejmowaniem aktywności obywatelskiej z obszaru gmin: Radziejowice, Jaktorów, Żabia Wola, Grodzisk Mazowiecki, Baranów, Sochaczew, Teresin, Rybno, Nowa Sucha, Mszczonów – mamy ofertę dla Ciebie. W ramach projektu możesz skorzystać działań edukacyjnych w postaci: ü  zagadnienia związane z rozwojem osobistym liderek i liderów, ü  przygotowanie wniosku o […]

—  18 lipca 2024

Zajęcia Sportowe dla Dzieci i Młodzieży – Aktywne Wakacje na Boisku

Zajęcia sportowe w Gminie Baranów – podsumowanie pierwszych tygodni wakacji.

—  18 lipca 2024

„Start w dorosłe życie – ładuj akumulatory!”

Zapraszamy młodzież z obszaru działania Stowarzyszenia LGD „Ziemia Chełmońskiego” w wieku 14+, na zajęcia w ramach projektu „Start w nowe życie – ładuj akumulatory!”, dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Dotacja została przyznana uchwałą nr 628/482/24 z dnia 25 marca 2024 roku, w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w 2024 roku zadań […]