—  06 marca 2024

Mazowsze dla Straży – „Mazowieckie Strażnice OSP” edycja 2024

Sejmik Województwa Mazowieckiego, na posiedzeniu 6 lutego 2024 roku, podjął uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej gminom, w ramach zadania „Mazowieckie strażnice OSP-edycja 2024”. OSP Boża Wola otrzymało wsparcie finansowe na zakup wyposażenia: Kwota dofinansowania 40.000 zł. Czekamy na umowę i po jej podpisaniu będziemy Państwa informować o szczegółach!

OSP Boża Wola otrzymało wsparcie finansowe na zakup wyposażenia:

1. Modernizacja bramy garażowej

Kwota dofinansowania 40.000 zł.

Czekamy na umowę i po jej podpisaniu będziemy Państwa informować o szczegółach!

—  16 kwietnia 2024

„Moje serce to jest muzyk…”

Szkoła Muzyczna w Kaskach. PSM I i II st. w Żyrardowie – Filia w Kaskach zaprasza na rekrutację!
Nie zwlekaj! To jest Twój czas, aby rozpocząć swoją muzyczną przygodę. Dołącz do szkoły muzycznej i odkryj swoje prawdziwe talenty muzyczne.
Zapisy do 30.04.2024 r.

—  16 kwietnia 2024

Konkurs Działaj Lokalnie

Stowarzyszenie Europa i My po raz 19 zaprasza do udziału w konkursie Działaj Lokalnie. Pula środków na dotacje wynosi 55 000zł. Każda organizacja pozarządowa oraz grupa nieformalna może aplikować o grant w wysokości do 6000 zł. Wnioski można składać do 13 maja 2024.