A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  13 lutego 2024

Mazowsze dla lokalnych centrów integracyjnych – dofinansowanie dla Gminy Baranów!

W dniu 6 lutego Sejmik Województwa Mazowieckiego podjął uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej na realizację zadań w ramach jst m.in. na budowę, modernizację lub termomodernizację oraz remonty świetlic wiejskich, bibliotek czy adaptację pomieszczeń na potrzeby centrum integracji społecznej

W dniu 6 lutego Sejmik Województwa Mazowieckiego podjął uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej na realizację zadań w ramach jst m.in. na budowę, modernizację lub termomodernizację oraz remonty świetlic wiejskich, bibliotek czy adaptację pomieszczeń na potrzeby centrum integracji społecznej.

Gmina Baranów otrzyma dofinansowanie na ten cel w wysokości 200 000 tys zł.

Czekamy na umowę i po jej podpisaniu będziemy Państwa informować o szczegółach!

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.