A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  15 lutego 2024

Mazowiecki Instrument Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2024

Mazowsze dla sołectw: Budowa chodnika wzdłuż drogi gminnej w miejscowości Gole, oraz budowa Altany Sąsiedzkiej w Osinach.

W dniu 6 lutego Sejmik Województwa Mazowieckiego podjął uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej na realizację zadań w naszych sołectwach tym razem dofinansowanie otrzymaliśmy w sołectwie Osiny celem realizacji zadania jest realizacja budowy Altany Sąsiedzkiej jako miejsca spotkań mieszkańców, społeczności lokalnej. Kwota dofinansowania 15 000 tyś.

W sołectwie Gole rozpocznie się budowa chodnika która zwiększy bezpieczeństwo pieszych, umożliwiając im bezpieczne poruszanie się po obszarze, szczególnie w miejscach o dużej ilości ruchu drogowego. Kwota dofinansowania 15.000 zł.

Czekamy na umowę i po jej podpisaniu będziemy Państwa informować o szczegółach!

Przeczytaj także

—  16 kwietnia 2024

„Moje serce to jest muzyk…”

Szkoła Muzyczna w Kaskach. PSM I i II st. w Żyrardowie – Filia w Kaskach zaprasza na rekrutację!
Nie zwlekaj! To jest Twój czas, aby rozpocząć swoją muzyczną przygodę. Dołącz do szkoły muzycznej i odkryj swoje prawdziwe talenty muzyczne.
Zapisy do 30.04.2024 r.

—  16 kwietnia 2024

Konkurs Działaj Lokalnie

Stowarzyszenie Europa i My po raz 19 zaprasza do udziału w konkursie Działaj Lokalnie. Pula środków na dotacje wynosi 55 000zł. Każda organizacja pozarządowa oraz grupa nieformalna może aplikować o grant w wysokości do 6000 zł. Wnioski można składać do 13 maja 2024.