A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  09 listopada 2023

MAZOWIECKA GALA SPORTU!!!

Nagrody za wybitne osiągnięcia w dziedzinie sportu

Pan Andrzej Andryszczyk i Lena Suchowolak uczestniczyli 23 października 2023r. w Mazowieckiej Gali Sportu z udziałem najlepszych sportowców i trenerów. Lena jest mieszkańcem naszej Gminy, otrzymała nagrodę na zdobycie 2. miejsca w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych Olesno 2022 na dystansie 2 km.

Pan Andrzej trener i nauczyciel W-F w Szkole Podstawowej w Bożej Woli, otrzymał nagrodę za wybitne osiągnięcia szkoleniowe w roku 2022

Jesteśmy dumni!!!

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem

MAZOWIECKA GALA SPORTU – Gmina Teresin

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.