—  21 kwietnia 2020

Maseczki dla jednostek podległych oraz mieszkańców

Kolejne maski wielorazowe w Urzędzie Gminy w Baranowie.

Informujemy, że Urząd Gminy w Baranowie zakupił 300 szt. masek wielorazowych, które zostaną rozdane dla podległych jednostek samorządowych oraz Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie gminy.

Również dzięki sponsorowi, którą jest firma FHU Kuźnia.Narzędzi Kamil Mechocki możemy rozdysponować mieszkańcom. Firma ufundowała 300 szt. masek, które będziemy systematycznie rozdawać dla potrzebujących mieszkańców gminy.

Osoby takie mogą zgłosić się po odbiór maski do Urzędu Gminy w Punkcie Obsługi Interesanta na parterze lub zgłosić prośbę o dostarczenie maski do domu pod numerem telefonu 46 858 13 59. Jesteśmy świadomi, że nie każdy ma możliwość swobodnego przemieszczania się dlatego w tych szczególnych przypadkach to pracownik Zakładu Usług Komunalnych lub Urzędu dostarczy ją pod wskazany adres.

W związku z pojawiającymi się pytaniami, informujemy, że maski można również nabyć w punktach aptecznych na terenie gminy Baranów oraz w placówce Poczty Polskiej w Baranowie.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.