—  21 kwietnia 2020

Maseczki dla jednostek podległych oraz mieszkańców

Kolejne maski wielorazowe w Urzędzie Gminy w Baranowie.

Informujemy, że Urząd Gminy w Baranowie zakupił 300 szt. masek wielorazowych, które zostaną rozdane dla podległych jednostek samorządowych oraz Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie gminy.

Również dzięki sponsorowi, którą jest firma FHU Kuźnia.Narzędzi Kamil Mechocki możemy rozdysponować mieszkańcom. Firma ufundowała 300 szt. masek, które będziemy systematycznie rozdawać dla potrzebujących mieszkańców gminy.

Osoby takie mogą zgłosić się po odbiór maski do Urzędu Gminy w Punkcie Obsługi Interesanta na parterze lub zgłosić prośbę o dostarczenie maski do domu pod numerem telefonu 46 858 13 59. Jesteśmy świadomi, że nie każdy ma możliwość swobodnego przemieszczania się dlatego w tych szczególnych przypadkach to pracownik Zakładu Usług Komunalnych lub Urzędu dostarczy ją pod wskazany adres.

W związku z pojawiającymi się pytaniami, informujemy, że maski można również nabyć w punktach aptecznych na terenie gminy Baranów oraz w placówce Poczty Polskiej w Baranowie.

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.