—  21 kwietnia 2020

Maseczki dla jednostek podległych oraz mieszkańców

Kolejne maski wielorazowe w Urzędzie Gminy w Baranowie.

Informujemy, że Urząd Gminy w Baranowie zakupił 300 szt. masek wielorazowych, które zostaną rozdane dla podległych jednostek samorządowych oraz Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie gminy.

Również dzięki sponsorowi, którą jest firma FHU Kuźnia.Narzędzi Kamil Mechocki możemy rozdysponować mieszkańcom. Firma ufundowała 300 szt. masek, które będziemy systematycznie rozdawać dla potrzebujących mieszkańców gminy.

Osoby takie mogą zgłosić się po odbiór maski do Urzędu Gminy w Punkcie Obsługi Interesanta na parterze lub zgłosić prośbę o dostarczenie maski do domu pod numerem telefonu 46 858 13 59. Jesteśmy świadomi, że nie każdy ma możliwość swobodnego przemieszczania się dlatego w tych szczególnych przypadkach to pracownik Zakładu Usług Komunalnych lub Urzędu dostarczy ją pod wskazany adres.

W związku z pojawiającymi się pytaniami, informujemy, że maski można również nabyć w punktach aptecznych na terenie gminy Baranów oraz w placówce Poczty Polskiej w Baranowie.

—  27 lutego 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  23 lutego 2024

Rozpoczął się nabór wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy. Wnioski o pomoc można składać do 29 lutego 2024 r. w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na formularzu udostępnionym na stronie Agencji.

—  23 lutego 2024

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski