—  21 kwietnia 2020

Maseczki dla jednostek podległych oraz mieszkańców

Kolejne maski wielorazowe w Urzędzie Gminy w Baranowie.

Informujemy, że Urząd Gminy w Baranowie zakupił 300 szt. masek wielorazowych, które zostaną rozdane dla podległych jednostek samorządowych oraz Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie gminy.

Również dzięki sponsorowi, którą jest firma FHU Kuźnia.Narzędzi Kamil Mechocki możemy rozdysponować mieszkańcom. Firma ufundowała 300 szt. masek, które będziemy systematycznie rozdawać dla potrzebujących mieszkańców gminy.

Osoby takie mogą zgłosić się po odbiór maski do Urzędu Gminy w Punkcie Obsługi Interesanta na parterze lub zgłosić prośbę o dostarczenie maski do domu pod numerem telefonu 46 858 13 59. Jesteśmy świadomi, że nie każdy ma możliwość swobodnego przemieszczania się dlatego w tych szczególnych przypadkach to pracownik Zakładu Usług Komunalnych lub Urzędu dostarczy ją pod wskazany adres.

W związku z pojawiającymi się pytaniami, informujemy, że maski można również nabyć w punktach aptecznych na terenie gminy Baranów oraz w placówce Poczty Polskiej w Baranowie.

—  12 kwietnia 2021

ARiMR przypomina – wypalanie traw grozi utratą dopłat

Wiosną rośnie zagrożenie pożarowe związane z wypalaniem traw. Warto przypomnieć, że proceder ten jest niezgodny z prawem i grożą za niego surowe sankcje karne oraz cofnięcie dopłat wypłacanych przez ARiMR.

—  09 kwietnia 2021

Komunikat Rady Gminy do Mieszkańców

Na oficjalny wniosek Rady Gminy zamieszczamy poniższe informacje dla mieszkańców.

—  09 kwietnia 2021

Urząd pozostaje zamknięty

Ze względu na dobro mieszkańców, przeciwdziałając rozprzestrzenianiu się koronawirusa Urząd Gminy w Baranowie zawiadamia, że od dnia 22 marca do 19 kwietnia przechodzi w tryb pracy zamkniętej w związku z czym interesanci nie będą wpuszczani do budynku.