—  21 kwietnia 2020

Maseczki dla jednostek podległych oraz mieszkańców

Kolejne maski wielorazowe w Urzędzie Gminy w Baranowie.

Informujemy, że Urząd Gminy w Baranowie zakupił 300 szt. masek wielorazowych, które zostaną rozdane dla podległych jednostek samorządowych oraz Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie gminy.

Również dzięki sponsorowi, którą jest firma FHU Kuźnia.Narzędzi Kamil Mechocki możemy rozdysponować mieszkańcom. Firma ufundowała 300 szt. masek, które będziemy systematycznie rozdawać dla potrzebujących mieszkańców gminy.

Osoby takie mogą zgłosić się po odbiór maski do Urzędu Gminy w Punkcie Obsługi Interesanta na parterze lub zgłosić prośbę o dostarczenie maski do domu pod numerem telefonu 46 858 13 59. Jesteśmy świadomi, że nie każdy ma możliwość swobodnego przemieszczania się dlatego w tych szczególnych przypadkach to pracownik Zakładu Usług Komunalnych lub Urzędu dostarczy ją pod wskazany adres.

W związku z pojawiającymi się pytaniami, informujemy, że maski można również nabyć w punktach aptecznych na terenie gminy Baranów oraz w placówce Poczty Polskiej w Baranowie.

—  28 marca 2024

Radosnej Wielkanocy

Szanowni Mieszkańcy. Przesyłamy najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

—  27 marca 2024

Kolejne Nagrody z Urzędu Marszałkowskiego przyznane

Mamy to, kolejne nagrody z Urzędu Marszałkowskiego przyznane. Gratulujemy laureatom

—  27 marca 2024