A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  11 listopada 2023

Marsz Niepodległości w Gminie Baranów

Cześć Ich Pamięci, bo polegli za wolną Polskę!

11 listopada odbył się wyjątkowy wspólny przemarsz niepodległościowy w miejscowości Kaski, w którym wzięli udział nie tylko mieszkańcy, ale przedstawiciele Urzędu Gminy w Baranowie na czele z Panią Wójt Agatą Trzop-Szczypiorską, Ochotnicza Straż Pożarna Kaski z Panią Prezes Krystyną Krzemińską, Proboszcz Parafii Kaski Ks. Krzysztof Bańkowski, Radni, Sołtysi, Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Kask i Okolic, oraz młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Kaskach. O godz. 12:00 wspólnie wszyscy odśpiewali Hymn Polski, a następnie w miejscach pamiątkowych zostały złożone kwiaty, ku pamięci i oddaniem hołdu tym którzy poświęcili życie za wolność ojczyzny.

Cześć Ich Pamięci, bo polegli za wolną Polskę!

Wspólny przemarsz niepodległościowy stał się symbolicznym wyrazem jedności i społeczności, czasem złączenia się w duchu patriotyzmu i szacunku dla historii.

Przeczytaj także

—  04 grudnia 2023

Zakończona modernizacja drogi w Stanisławowie

Zakończono długo oczekiwane prace modernizacyjne drogi w miejscowości Stanisławów.

—  01 grudnia 2023

Maja Kuran i kolejny złoty medal w boksie

Międzynarodowy Puchar Polski U-15 w Boksie

—  01 grudnia 2023

PERŁY MAZOWSZA

Ruszyły zapisy do VIII edycji wyjątkowego plebiscytu Perły Mazowsza, w którym to mieszkańcy wybierają wyjątkowych przedsiębiorców, instytucje, wydarzenia i ludzi sportu oraz kultury.