—  11 listopada 2023

Marsz Niepodległości w Gminie Baranów

Cześć Ich Pamięci, bo polegli za wolną Polskę!

11 listopada odbył się wyjątkowy wspólny przemarsz niepodległościowy w miejscowości Kaski, w którym wzięli udział nie tylko mieszkańcy, ale przedstawiciele Urzędu Gminy w Baranowie na czele z Panią Wójt Agatą Trzop-Szczypiorską, Ochotnicza Straż Pożarna Kaski z Panią Prezes Krystyną Krzemińską, Proboszcz Parafii Kaski Ks. Krzysztof Bańkowski, Radni, Sołtysi, Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Kask i Okolic, oraz młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Kaskach. O godz. 12:00 wspólnie wszyscy odśpiewali Hymn Polski, a następnie w miejscach pamiątkowych zostały złożone kwiaty, ku pamięci i oddaniem hołdu tym którzy poświęcili życie za wolność ojczyzny.

Cześć Ich Pamięci, bo polegli za wolną Polskę!

Wspólny przemarsz niepodległościowy stał się symbolicznym wyrazem jedności i społeczności, czasem złączenia się w duchu patriotyzmu i szacunku dla historii.

—  29 kwietnia 2024

Mazowsze dla sportu – wsparcie na modernizację boiska w Cegłowie

Mazowsze dla sportu – prawie 100 tys. dla Gminy Baranów!!!
Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Kazimierza Szymańskiego, podpisała umowę na łączną wartość 98 142,00 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na modernizację boiska w Cegłowie.

—  29 kwietnia 2024

Debata Młodzieżowej Rady Gminy Baranów

W dniu 25.04.2024 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie odbyła się debata Młodzieżowej Rady Gminy Baranów z reprezentantami Samorządów Uczniowskich ze wszystkich szkół w Gminie Baranów oraz OSP Boża Wola i OSP Kaski. Wśród zaproszonych gości była Pani Wójt Agata Trzop – Szczypiorska, Dyrektorzy Szkół i Opiekunowie Samorządów Uczniowskich. Debata zrealizowana została […]