—  06 kwietnia 2020

Lokalne zakupy w gminie Baranów

Zachęcamy lokalnych rolników oraz przedsiębiorców do przesyłania ofert do zamieszczenia na stronie Urzędu Gminy w Baranowie. Zamieszczenie oferty jest darmowe.

Na stronie LOKALNE ZAKUPY będą znajdowały się oferty od lokalnych rolników i przedsiębiorców.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania swoich ofert oraz do zamawiania produktów od naszych przedsiębiorców. Utworzona strona ma na celu wsparcie sprzedaży lokalnych produktów od naszych rolników oraz wparcia lokalnych przedsiębiorców.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem poniższej strony oraz do przysyłania ofert sprzedaży produktów na adres Urzędu Gminy: lokalne-zakupy@gmina-baranow.pl

—  28 marca 2024

Radosnej Wielkanocy

Szanowni Mieszkańcy. Przesyłamy najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

—  27 marca 2024

Kolejne Nagrody z Urzędu Marszałkowskiego przyznane

Mamy to, kolejne nagrody z Urzędu Marszałkowskiego przyznane. Gratulujemy laureatom

—  27 marca 2024