—  06 kwietnia 2020

Lokalne zakupy w gminie Baranów

Zachęcamy lokalnych rolników oraz przedsiębiorców do przesyłania ofert do zamieszczenia na stronie Urzędu Gminy w Baranowie. Zamieszczenie oferty jest darmowe.

Na stronie LOKALNE ZAKUPY będą znajdowały się oferty od lokalnych rolników i przedsiębiorców.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania swoich ofert oraz do zamawiania produktów od naszych przedsiębiorców. Utworzona strona ma na celu wsparcie sprzedaży lokalnych produktów od naszych rolników oraz wparcia lokalnych przedsiębiorców.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem poniższej strony oraz do przysyłania ofert sprzedaży produktów na adres Urzędu Gminy: lokalne-zakupy@gmina-baranow.pl

—  15 stycznia 2021

Szkoły przygotowane na powrót uczniów klas I-III

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej. Zgodnie z informacją przekazaną od dyrektorów wszystkie baranowskie szkoły dostosowały swoją pracę do wytycznych sanitarnych oraz rozwiązań przygotowanych przez rząd i czekają na przyjęcie uczniów.

—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

—  11 stycznia 2021

Baranowski Bon Żłobkowy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie prowadzi nabór wniosków o przyznanie świadczenia pieniężnego na rzecz rodziny pod nazwą „Baranowski Bon Żłobkowy”. Program pilotażowy został wprowadzony na okres 01.01.2021 r.
do 31.12.2021 r.