—  06 kwietnia 2020

Lokalne zakupy w gminie Baranów

Zachęcamy lokalnych rolników oraz przedsiębiorców do przesyłania ofert do zamieszczenia na stronie Urzędu Gminy w Baranowie. Zamieszczenie oferty jest darmowe.

Na stronie LOKALNE ZAKUPY będą znajdowały się oferty od lokalnych rolników i przedsiębiorców.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania swoich ofert oraz do zamawiania produktów od naszych przedsiębiorców. Utworzona strona ma na celu wsparcie sprzedaży lokalnych produktów od naszych rolników oraz wparcia lokalnych przedsiębiorców.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem poniższej strony oraz do przysyłania ofert sprzedaży produktów na adres Urzędu Gminy: lokalne-zakupy@gmina-baranow.pl

—  16 kwietnia 2021

Konkurs Plastyczny „Moja Baranowska Ziemia”

Wójt Gminy Baranów zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Baranów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji Światowego Dnia Ziemi.
Prace konkursowe powinny przedstawiać to jak dbamy LUB możemy zadbać o środowisko naturalne w naszej gminie.

—  16 kwietnia 2021

Narodowy Spis Powszechny 2021 – spisz się przez telefon!

Podczas Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (NSP 2021) podstawową i obowiązkową metodą spisową jest samospis internetowy. Co jeśli nie masz komputera lub Internetu? Nie przejmuj się, dla Ciebie też istnieje wygodna i bezpieczna opcja: spis przez telefon. Pomoże Ci w tym infolinia spisowa dostępna pod numerem 22 279 99 99.

—  14 kwietnia 2021

Utylizacja wyrobów zawierających azbest dla mieszkańców Gminy Baranów.

Wzorem ubiegłego roku mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, Gmina Baranów w roku 2021 wystąpi do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie z wnioskiem o dofinansowanie inwestycji polegającej na utylizacji wyrobów zawierających azbest.