—  06 kwietnia 2020

Lokalne zakupy w gminie Baranów

Zachęcamy lokalnych rolników oraz przedsiębiorców do przesyłania ofert do zamieszczenia na stronie Urzędu Gminy w Baranowie. Zamieszczenie oferty jest darmowe.

Na stronie LOKALNE ZAKUPY będą znajdowały się oferty od lokalnych rolników i przedsiębiorców.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania swoich ofert oraz do zamawiania produktów od naszych przedsiębiorców. Utworzona strona ma na celu wsparcie sprzedaży lokalnych produktów od naszych rolników oraz wparcia lokalnych przedsiębiorców.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem poniższej strony oraz do przysyłania ofert sprzedaży produktów na adres Urzędu Gminy: lokalne-zakupy@gmina-baranow.pl

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

—  11 maja 2022

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Placówka Terenowa KRUS w Żyrardowie po raz kolejny jest współorganizatorem tej edukacyjnej zabawy na terenie placówki. W tegorocznym konkursie udział swój zgłosiło 10 szkół z terenu powiatu żyrardowskiego oraz grodziskiego nadesłano 115 prac uczniów spośród których przy udziale żyrardowskich plastyków wybrano tegorocznych laureatów oraz osoby wyróżnione.