A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  30 listopada 2022

Laureaci szkolenia KRUS – „Pracuj bezpiecznie”

W dniu 23 listopada bieżącego roku  Placówka Terenowa  Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie była organizatorem szkolenia z konkursem  pn ,, Pracuj bezpiecznie”  dla rolników ,domowników i sołtysów z  gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego podległym bezpośredniej obsłudze przez placówkę w Żyrardowie. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej w budynku KRUS w Żyrardowie przy u. Okrzei […]

W dniu 23 listopada bieżącego roku  Placówka Terenowa  Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie była organizatorem szkolenia z konkursem  pn ,, Pracuj bezpiecznie”  dla rolników ,domowników i sołtysów z  gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego podległym bezpośredniej obsłudze przez placówkę w Żyrardowie. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej w budynku KRUS w Żyrardowie przy u. Okrzei 58

Pracownik prewencji  przekazał uczestnikom informacje  o zasadach bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym, z uwzględnieniem wypadkowości na terenach gmin podlegających bezpośrednio  obsłudze przez placówkę w Żyrardowie. Zwrócono szczególną uwagę na terminowość zgłaszania wypadków do KRUS tj. bez zbędnej zwłoki, przedstawiono krótką statystykę zdarzeń w naszym terenie.

Wśród uczestników spotkania liczną grupę stanowili rolnicy z gm. Baranów (Dziękujemy!) Spotkanie zakończyło się konkursem testowym ze znajomości zasad BHP       w gospodarstwie rolnym. Laureaci konkursu otrzymali nagrody ufundowane  przez KRUS , które zostały wręczona w trakcie spotkania.

Wszyscy uczestnicy mogli zaopatrzyć się w materiały i broszury prewencyjne promujące bezpieczeństwo pracy na terenach wiejskich.

Laureatami konkursu „ Pracuj bezpiecznie” zostali:

I miejsce          –  Mariusz Niemiec – Sokule gm .Wiskikti

II miejsce        –  Agnieszka Wiśniewska- Sołtys – Nowa Pułapina gm. Baranów

II miejsce        –  Hanna Banaszek – Kaski gm. Baranów

III miejsce      – Piotr Winczewski – Kaski gm .Barnów

  GRATULUJEMY!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Przeczytaj także

—  02 lutego 2023

Informacja dla rolników – usuwanie folii rolniczej

Rozpoczęła się zbiórka odpadów poprodukcyjnych folii pochodzenia rolniczego z terenu Gminy Baranów.

—  30 stycznia 2023

Komunikat Rady Społecznej ds. CPK

W związku z informacjami Spółki CPK o możliwym uzyskaniu decyzji lokalizacyjnej – Rada Społeczna ds. CPK wydała komunikat.

—  25 stycznia 2023

Ferie w Gminie Baranów

Wójt Gminy Baranów zaprasza dzieci z naszej gminy do udziału w programie „FERIE W GMINIE BARANÓW”