A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  30 listopada 2022

Laureaci szkolenia KRUS – „Pracuj bezpiecznie”

W dniu 23 listopada bieżącego roku  Placówka Terenowa  Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie była organizatorem szkolenia z konkursem  pn ,, Pracuj bezpiecznie”  dla rolników ,domowników i sołtysów z  gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego podległym bezpośredniej obsłudze przez placówkę w Żyrardowie. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej w budynku KRUS w Żyrardowie przy u. Okrzei […]

W dniu 23 listopada bieżącego roku  Placówka Terenowa  Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie była organizatorem szkolenia z konkursem  pn ,, Pracuj bezpiecznie”  dla rolników ,domowników i sołtysów z  gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego podległym bezpośredniej obsłudze przez placówkę w Żyrardowie. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej w budynku KRUS w Żyrardowie przy u. Okrzei 58

Pracownik prewencji  przekazał uczestnikom informacje  o zasadach bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym, z uwzględnieniem wypadkowości na terenach gmin podlegających bezpośrednio  obsłudze przez placówkę w Żyrardowie. Zwrócono szczególną uwagę na terminowość zgłaszania wypadków do KRUS tj. bez zbędnej zwłoki, przedstawiono krótką statystykę zdarzeń w naszym terenie.

Wśród uczestników spotkania liczną grupę stanowili rolnicy z gm. Baranów (Dziękujemy!) Spotkanie zakończyło się konkursem testowym ze znajomości zasad BHP       w gospodarstwie rolnym. Laureaci konkursu otrzymali nagrody ufundowane  przez KRUS , które zostały wręczona w trakcie spotkania.

Wszyscy uczestnicy mogli zaopatrzyć się w materiały i broszury prewencyjne promujące bezpieczeństwo pracy na terenach wiejskich.

Laureatami konkursu „ Pracuj bezpiecznie” zostali:

I miejsce          –  Mariusz Niemiec – Sokule gm .Wiskikti

II miejsce        –  Agnieszka Wiśniewska- Sołtys – Nowa Pułapina gm. Baranów

II miejsce        –  Hanna Banaszek – Kaski gm. Baranów

III miejsce      – Piotr Winczewski – Kaski gm .Barnów

  GRATULUJEMY!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Przeczytaj także

—  07 czerwca 2023

Wiwat Rodzina! 4 czerwca 2023 r. Piknik Rodzinny

W ramach obchodów 100-lecia powstania Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie, organizatorzy zaplanowali uroczyste obchody na dwa dni. W sobotę 03 czerwca, odbyła się część oficjalna, pełna wzruszeń i wspomnień, której organizatorem była Dyrekcja  placówki oświatowej w Baranowie wraz gronem pedagogicznym, pracownikami oraz radą rodziców. Natomiast w niedziele 4 czerwca, z inicjatywy  Wójta […]

—  07 czerwca 2023

Wakacje z animatorem w Gminie Baranów

Wójt Gminy zaprasza na wakacje z animatorem w Gminie Baranów.