A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  30 listopada 2022

Laureaci szkolenia KRUS – „Pracuj bezpiecznie”

W dniu 23 listopada bieżącego roku  Placówka Terenowa  Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie była organizatorem szkolenia z konkursem  pn ,, Pracuj bezpiecznie”  dla rolników ,domowników i sołtysów z  gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego podległym bezpośredniej obsłudze przez placówkę w Żyrardowie. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej w budynku KRUS w Żyrardowie przy u. Okrzei […]

W dniu 23 listopada bieżącego roku  Placówka Terenowa  Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie była organizatorem szkolenia z konkursem  pn ,, Pracuj bezpiecznie”  dla rolników ,domowników i sołtysów z  gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego podległym bezpośredniej obsłudze przez placówkę w Żyrardowie. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej w budynku KRUS w Żyrardowie przy u. Okrzei 58

Pracownik prewencji  przekazał uczestnikom informacje  o zasadach bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym, z uwzględnieniem wypadkowości na terenach gmin podlegających bezpośrednio  obsłudze przez placówkę w Żyrardowie. Zwrócono szczególną uwagę na terminowość zgłaszania wypadków do KRUS tj. bez zbędnej zwłoki, przedstawiono krótką statystykę zdarzeń w naszym terenie.

Wśród uczestników spotkania liczną grupę stanowili rolnicy z gm. Baranów (Dziękujemy!) Spotkanie zakończyło się konkursem testowym ze znajomości zasad BHP       w gospodarstwie rolnym. Laureaci konkursu otrzymali nagrody ufundowane  przez KRUS , które zostały wręczona w trakcie spotkania.

Wszyscy uczestnicy mogli zaopatrzyć się w materiały i broszury prewencyjne promujące bezpieczeństwo pracy na terenach wiejskich.

Laureatami konkursu „ Pracuj bezpiecznie” zostali:

I miejsce          –  Mariusz Niemiec – Sokule gm .Wiskikti

II miejsce        –  Agnieszka Wiśniewska- Sołtys – Nowa Pułapina gm. Baranów

II miejsce        –  Hanna Banaszek – Kaski gm. Baranów

III miejsce      – Piotr Winczewski – Kaski gm .Barnów

  GRATULUJEMY!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Przeczytaj także

—  01 grudnia 2023

Maja Kuran i kolejny złoty medal w boksie

Międzynarodowy Puchar Polski U-15 w Boksie

—  01 grudnia 2023

PERŁY MAZOWSZA

Ruszyły zapisy do VIII edycji wyjątkowego plebiscytu Perły Mazowsza, w którym to mieszkańcy wybierają wyjątkowych przedsiębiorców, instytucje, wydarzenia i ludzi sportu oraz kultury.

—  01 grudnia 2023

Nasi Sportowcy oraz Młodzieżowa Rada Gminy Baranów

„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”