A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  05 października 2022

Kurs e-learningowy dla dzieci

Rozwiąż kurs e-learningowy i wygraj jedną z 50 hulajnóg ufundowanych przez KRUS Po raz czwarty Kasa Rolniczego ubezpieczenia społecznego zaprasza dzieci rolników urodzonych w latach 2008-2016 do udziału w kursie e- learningowym ,,Bezpiecznie na wsi mamy- upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesne formie przybliża wiedzę o zagrożeniach wypadkowych w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań […]

Rozwiąż kurs e-learningowy i wygraj jedną z 50 hulajnóg ufundowanych przez KRUS

Po raz czwarty Kasa Rolniczego ubezpieczenia społecznego zaprasza dzieci rolników urodzonych w latach 2008-2016 do udziału w kursie e- learningowym ,,Bezpiecznie na wsi mamy- upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesne formie przybliża wiedzę o zagrożeniach wypadkowych w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Wśród uczestników, którzy ukończą szkolenie i prześlą swoje zgłoszenie rozlosujemy nagrody.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy:

  1. zrealizować kurs dostępny na stronie internetowej  prewencja.krus.gov.pl , i rozwiązać test do końca

Uwaga ! wpisz swoje dane, zanim zaczniesz realizować szkolenie

2. pobrać certyfikat ukończenia kursu oraz formularz zgłoszeniowy

3. przesłać do  6 listopada 2022 r. certyfikat oraz wypełniony o podpisany formularz zgłoszeniowy pocztą tradycyjną  na adres: KRUS , al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa, lub pocztą elektroniczną na adres e-mail:hulajnoga@krus.gov.pl z dopiskiem ,,KRUS e-learningowy dla dzieci”

Zasady przyznawania hulajnóg znajdują się na stronie internetwoej Kasy

Przeczytaj także

—  01 grudnia 2023

Maja Kuran i kolejny złoty medal w boksie

Międzynarodowy Puchar Polski U-15 w Boksie

—  01 grudnia 2023

PERŁY MAZOWSZA

Ruszyły zapisy do VIII edycji wyjątkowego plebiscytu Perły Mazowsza, w którym to mieszkańcy wybierają wyjątkowych przedsiębiorców, instytucje, wydarzenia i ludzi sportu oraz kultury.

—  01 grudnia 2023

Nasi Sportowcy oraz Młodzieżowa Rada Gminy Baranów

„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”