—  05 października 2022

Kurs e-learningowy dla dzieci

Rozwiąż kurs e-learningowy i wygraj jedną z 50 hulajnóg ufundowanych przez KRUS Po raz czwarty Kasa Rolniczego ubezpieczenia społecznego zaprasza dzieci rolników urodzonych w latach 2008-2016 do udziału w kursie e- learningowym ,,Bezpiecznie na wsi mamy- upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesne formie przybliża wiedzę o zagrożeniach wypadkowych w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań […]

Rozwiąż kurs e-learningowy i wygraj jedną z 50 hulajnóg ufundowanych przez KRUS

Po raz czwarty Kasa Rolniczego ubezpieczenia społecznego zaprasza dzieci rolników urodzonych w latach 2008-2016 do udziału w kursie e- learningowym ,,Bezpiecznie na wsi mamy- upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesne formie przybliża wiedzę o zagrożeniach wypadkowych w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Wśród uczestników, którzy ukończą szkolenie i prześlą swoje zgłoszenie rozlosujemy nagrody.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy:

1. zrealizować kurs dostępny na stronie internetowej  prewencja.krus.gov.pl , i rozwiązać test do końca

Uwaga ! wpisz swoje dane, zanim zaczniesz realizować szkolenie

2. pobrać certyfikat ukończenia kursu oraz formularz zgłoszeniowy

3. przesłać do  6 listopada 2022 r. certyfikat oraz wypełniony o podpisany formularz zgłoszeniowy pocztą tradycyjną  na adres: KRUS , al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa, lub pocztą elektroniczną na adres e-mail:hulajnoga@krus.gov.pl z dopiskiem ,,KRUS e-learningowy dla dzieci”

Zasady przyznawania hulajnóg znajdują się na stronie internetwoej Kasy

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.