A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  05 października 2022

Kurs e-learningowy dla dzieci

Rozwiąż kurs e-learningowy i wygraj jedną z 50 hulajnóg ufundowanych przez KRUS Po raz czwarty Kasa Rolniczego ubezpieczenia społecznego zaprasza dzieci rolników urodzonych w latach 2008-2016 do udziału w kursie e- learningowym ,,Bezpiecznie na wsi mamy- upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesne formie przybliża wiedzę o zagrożeniach wypadkowych w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań […]

Rozwiąż kurs e-learningowy i wygraj jedną z 50 hulajnóg ufundowanych przez KRUS

Po raz czwarty Kasa Rolniczego ubezpieczenia społecznego zaprasza dzieci rolników urodzonych w latach 2008-2016 do udziału w kursie e- learningowym ,,Bezpiecznie na wsi mamy- upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesne formie przybliża wiedzę o zagrożeniach wypadkowych w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Wśród uczestników, którzy ukończą szkolenie i prześlą swoje zgłoszenie rozlosujemy nagrody.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy:

  1. zrealizować kurs dostępny na stronie internetowej  prewencja.krus.gov.pl , i rozwiązać test do końca

Uwaga ! wpisz swoje dane, zanim zaczniesz realizować szkolenie

2. pobrać certyfikat ukończenia kursu oraz formularz zgłoszeniowy

3. przesłać do  6 listopada 2022 r. certyfikat oraz wypełniony o podpisany formularz zgłoszeniowy pocztą tradycyjną  na adres: KRUS , al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa, lub pocztą elektroniczną na adres e-mail:hulajnoga@krus.gov.pl z dopiskiem ,,KRUS e-learningowy dla dzieci”

Zasady przyznawania hulajnóg znajdują się na stronie internetwoej Kasy

Przeczytaj także

—  07 czerwca 2023

Wiwat Rodzina! 4 czerwca 2023 r. Piknik Rodzinny

W ramach obchodów 100-lecia powstania Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie, organizatorzy zaplanowali uroczyste obchody na dwa dni. W sobotę 03 czerwca, odbyła się część oficjalna, pełna wzruszeń i wspomnień, której organizatorem była Dyrekcja  placówki oświatowej w Baranowie wraz gronem pedagogicznym, pracownikami oraz radą rodziców. Natomiast w niedziele 4 czerwca, z inicjatywy  Wójta […]

—  07 czerwca 2023

Wakacje z animatorem w Gminie Baranów

Wójt Gminy zaprasza na wakacje z animatorem w Gminie Baranów.