—  14 kwietnia 2020

Konsultacje społeczne w sprawie Bonu Żłobkowego

Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących wprowadzenia Baranowskiego Bonu Żłobkowego.

Zapraszamy Mieszkańców Gminy Baranów do konsultacji, których przedmiotem jest ustalenie  liczby osób zainteresowanych korzystaniem z dofinansowania opieki dzieci do lat 3 oraz zaopiniowanie projektu uchwały regulującej  zasady przyznawania tzw. „Baranowskiego Bonu Żłobkowego”.

Zwracamy się do Państwa z prośbą :

– o złożenie wstępnej pisemnej deklaracji o chęci skorzystania w przyszłości
z „Baranowskiego Bonu Żłobkowego” oraz

– wyrażenie pisemnej opinii dotyczącej  projektu uchwały w sprawie wprowadzenia świadczenia pieniężnego „Baranowski Bon Żłobkowy”.

forma konsultacji:pisemna

termin konsultacji:od 14 do 28 kwietnia 2020 r. do godz. 16.00.

komórka odpowiedzialna:Wydział Administracyjno-Organizacyjny Gminy Baranów

osoba do kontaktu:Katarzyna Wąsińska-Jano, tel. 46 858-13-64 e-mail: konsultacje@gmina-baranow.pl

Serdecznie zapraszam Mieszkańców Gminy Baranów do wnoszenia deklaracji i uwag
w terminie za pośrednictwem załączonego formularza opinii.

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.