—  14 kwietnia 2020

Konsultacje społeczne w sprawie Bonu Żłobkowego

Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących wprowadzenia Baranowskiego Bonu Żłobkowego.

Zapraszamy Mieszkańców Gminy Baranów do konsultacji, których przedmiotem jest ustalenie  liczby osób zainteresowanych korzystaniem z dofinansowania opieki dzieci do lat 3 oraz zaopiniowanie projektu uchwały regulującej  zasady przyznawania tzw. „Baranowskiego Bonu Żłobkowego”.

Zwracamy się do Państwa z prośbą :

– o złożenie wstępnej pisemnej deklaracji o chęci skorzystania w przyszłości
z „Baranowskiego Bonu Żłobkowego” oraz

– wyrażenie pisemnej opinii dotyczącej  projektu uchwały w sprawie wprowadzenia świadczenia pieniężnego „Baranowski Bon Żłobkowy”.

forma konsultacji:pisemna

termin konsultacji:od 14 do 28 kwietnia 2020 r. do godz. 16.00.

komórka odpowiedzialna:Wydział Administracyjno-Organizacyjny Gminy Baranów

osoba do kontaktu:Katarzyna Wąsińska-Jano, tel. 46 858-13-64 e-mail: konsultacje@gmina-baranow.pl

Serdecznie zapraszam Mieszkańców Gminy Baranów do wnoszenia deklaracji i uwag
w terminie za pośrednictwem załączonego formularza opinii.

—  12 kwietnia 2021

ARiMR przypomina – wypalanie traw grozi utratą dopłat

Wiosną rośnie zagrożenie pożarowe związane z wypalaniem traw. Warto przypomnieć, że proceder ten jest niezgodny z prawem i grożą za niego surowe sankcje karne oraz cofnięcie dopłat wypłacanych przez ARiMR.

—  09 kwietnia 2021

Komunikat Rady Gminy do Mieszkańców

Na oficjalny wniosek Rady Gminy zamieszczamy poniższe informacje dla mieszkańców.

—  09 kwietnia 2021

Urząd pozostaje zamknięty

Ze względu na dobro mieszkańców, przeciwdziałając rozprzestrzenianiu się koronawirusa Urząd Gminy w Baranowie zawiadamia, że od dnia 22 marca do 19 kwietnia przechodzi w tryb pracy zamkniętej w związku z czym interesanci nie będą wpuszczani do budynku.