—  14 kwietnia 2020

Konsultacje społeczne w sprawie Bonu Żłobkowego

Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących wprowadzenia Baranowskiego Bonu Żłobkowego.

Zapraszamy Mieszkańców Gminy Baranów do konsultacji, których przedmiotem jest ustalenie  liczby osób zainteresowanych korzystaniem z dofinansowania opieki dzieci do lat 3 oraz zaopiniowanie projektu uchwały regulującej  zasady przyznawania tzw. „Baranowskiego Bonu Żłobkowego”.

Zwracamy się do Państwa z prośbą :

– o złożenie wstępnej pisemnej deklaracji o chęci skorzystania w przyszłości
z „Baranowskiego Bonu Żłobkowego” oraz

– wyrażenie pisemnej opinii dotyczącej  projektu uchwały w sprawie wprowadzenia świadczenia pieniężnego „Baranowski Bon Żłobkowy”.

forma konsultacji:pisemna

termin konsultacji:od 14 do 28 kwietnia 2020 r. do godz. 16.00.

komórka odpowiedzialna:Wydział Administracyjno-Organizacyjny Gminy Baranów

osoba do kontaktu:Katarzyna Wąsińska-Jano, tel. 46 858-13-64 e-mail: konsultacje@gmina-baranow.pl

Serdecznie zapraszam Mieszkańców Gminy Baranów do wnoszenia deklaracji i uwag
w terminie za pośrednictwem załączonego formularza opinii.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.