—  09 lipca 2022

Konsultacje społeczne projektu Programu ochrony środowiska dla Województwa Mazowieckiego do 2030 roku

Zgodnie z zapisami ustawy Prawo ochrony środowiska, Zarząd Województwa Mazowieckiego przystąpił do opracowania nowego Programu ochrony środowiska Województwa Mazowieckiego do 2030 roku.

Zachęcamy do zapoznania się z projektem Programu i projektem Prognozy oraz do zgłaszania uwag i sugestii do ww. dokumentów, w formie pisemnej lub elektronicznej.

Termin konsultacji: 30 czerwca 2022 roku – 21 lipca 2022 roku.

Przedmiotowe dokumenty dostępne są na stronie internetowej https://mazovia.pl/ w zakładce konsultacje społeczne oraz w postaci papierowej w siedzibie Departamentu Polityki Ekologicznej, Geologii i Łowiectwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Kłopotowskiego 5, 03-718 Warszawa (IV piętro, pokój 418) od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 14:00 – wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Adresy do wysyłki:
Departament Polityki Ekologicznej, Geologii i Łowiectwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie ul. Ks. I. Kłopotowskiego 5,

e-mail: polityka.ekologiczna@mazovia.pl.

—  27 listopada 2022

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  19 listopada 2022

,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie dla rolników

Placówka Terenowa KRUS w Żyrardowie zaprasza wszystkich rolników domowników oraz sołtysów z gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego do udziału w szkoleniu z wiedzy BHP podczas pracy rolniczej pod nazwą ,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie w dniu 23 listopada 2022 godz. 10:00 Sala konferencyjna PT KRUS w Żyrardowie ul. Okrzei 58. Na zakończenie szkolenia Konkurs testowy z atrakcyjnymi […]

—  18 listopada 2022

X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baranów

Zapraszamy kibiców piłki nożnej 20 listopada od godziny 9:20 na boisko ORLIK przy szkole w Baranowie.