—  24 października 2023

Konkurs Romanki 2023 „Społecznicy Złotego Serca”

Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich działających i mieszkających na terenie Gminy Baranów. Kandydatki i kandydatów to poszczególnych kategorii mogą zgłosić: KATEGORIE   KONKURSU 1.SUPER RODZIC – zgłoszenia do tej kategorii dokonują placówki oświatowe wraz z radami rodziców działające na terenie Gminy Baranów. Każda szkoła oraz przedszkole może zgłosić do konkursu tylko jedną osobę która będzie reprezentowała […]

Kandydatki i kandydatów to poszczególnych kategorii mogą zgłosić:

• placówki oświatowe mające siedzibę i działające na terenie Gminy Baranów oraz Rady Rodziców działające w tych placówkach
  • organizacje pozarządowe mające swoją siedzibę i działające na terenie Gminy Baranów , prowadzące swoją działalność w sferze społecznej, pożarniczej, edukacyjnej, kulturalnej, sportowej, rekreacyjnej i turystycznej
  • osoby fizyczne (25 podpisów osób zamieszkałych na terenie Gminy Baranów). Listy zgłoszeniowe – załącznik nr 1 Regulaminu

KATEGORIE   KONKURSU

Każda szkoła oraz przedszkole może zgłosić do konkursu tylko jedną osobę która będzie reprezentowała placówkę oświatową.

2.OSOBOWOŚĆ ROKU – zgłoszenia do tej kategorii dokonują organizacje pozarządowe działające na terenie Gminy Baranów, a dotyczą one działacza tych organizacji. Każda organizacja pozarządowa może zgłosić do konkursu tylko jedną osobę.

3.AMBASADOR ŚRODOWISKA LOKALNEGO – zgłoszenia do tej kategorii dokonują osoby fizyczne (listy z podpisami 25 osób), a dotyczą człowieka, który działa indywidualnie na rzecz swojego środowiska lokalnego. Aktywność ta nie może być związana z jego działalnością i przynależnością do różnych organizacji-stowarzyszeń. Jest człowiekiem, na którego społeczność lokalna zawsze może liczyć.

4.SENIOR ROKU – zgłoszenia do tej kategorii mogą dokonywać organizacje pozarządowe, osoby fizyczne (listy z podpisami 25 osób) placówki oświatowe wraz z radami rodziców oraz inne organizacje mające siedziby i działające na ternie Gminy Baranów. Kandydatka/Kandydat to osoba, która ukończyła 60 lat i działa społecznie: indywidualnie, w stowarzyszeniach i innych organizacjach na terenie Gminy Baranów.

5.FIRMA WIELKIEGO SERCA (Darczyńcy-Sponsorzy) – zgłoszenia do tej kategorii mogą dokonywać: organizatorzy imprez, które odbyły się w określonym terminie regulaminu, organizacje pozarządowe, placówki oświatowe.

Termin składania zgłoszeń od 25.10.2023 roku do 27.11.2023 roku