A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  11 maja 2022

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Placówka Terenowa KRUS w Żyrardowie po raz kolejny jest współorganizatorem tej edukacyjnej zabawy na terenie placówki. W tegorocznym konkursie udział swój zgłosiło 10 szkół z terenu powiatu żyrardowskiego oraz grodziskiego nadesłano 115 prac uczniów spośród których przy udziale żyrardowskich plastyków wybrano tegorocznych laureatów oraz osoby wyróżnione.

W pierwszej grupie wiekowej (klasy 0 -3) nagrodzono: I miejsce Antonina Pindor  uczennica klasy 2, Szkoły Podstawowej w Baranowie, II miejsce- Oliwia Sadkowska  uczennica klasy 2, Szkoły Podstawowej  w Guzowie, III miejsce- Zofia Daszek uczennica klasy 2  Szkoły Podstawowej  w Guzowie . W drugiej grupie wiekowej (klasy 4-8 )nagrodzono: I miejsce – Szymon Kryński   uczeń klasy 5, Szkoły Podstawowej Baranowie  , II miejsce – Agata Rusin uczennica klasy 4, Szkoły Podstawowej w Baranowie, III miejsc – Amelia Puchała  uczennica  klasy 7, Szkoły Podstawowej  w Puszczy Mar. Ponadto komisja przyznała 7 wyróżnień.  Wyróżnienia otrzymali –  Joanna Wieteska – SP Piekary, Sandra Tondera  i Lena Szczpiór SP Guzów, Iga Więch i Kacper Banasek- SP Puszcz Mar. Zofia Słomczyńska- SP Baranów, oraz Antoni Świnoga- SP Wiskitki.  Laureaci konkursu odbiorą w siedzibie PT KRUS w Żyrardowie nagrody ufundowane przez Organizatora konkursu – Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego które wręczy  Pani Beata Stępniewska – Kierownik PT KRUS . Dla osób wyróżnionych dyplomy zostaną przesłane do szkół.

Uczestnictwo dzieci w konkursach sprzyja rozwojowi ich kreatywności. Dziękujemy  za zaangażowanie wszystkim,  którzy przyczynili się do udziału tak licznej grupy dzieci w tym konkursie.

Przeczytaj także

—  27 maja 2023

27 maja – Dzień Samorządu Terytorialnego

Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

—  26 maja 2023

Zapraszamy na Ekologiczny Piknik Rodzinny!

Zapraszamy na Ekologiczny Piknik Rodzinny, który odbędzie się 29.05.2023 od godziny 10:00 do 14:00. To będzie wyjątkowy dzień pełen radości, zabawy i edukacji na temat ochrony środowiska!

—  26 maja 2023

Nowe stawki dopłat do zboża

Nowe stawki dopłat do zboża