A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  12 września 2022

Konkurs ,,Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2022”

PT KRUS w Żyrardowie informuje, że Telewizja Interaktywana  AgroNews.com.pl – patron medialny XIX Ogólnokrajowego Konkursu ,,Bezpieczne Gospodarstwo Rolne „ – uruchomiła  Internetowy konkurs ,, Bezpieczne Gospodarstwo Rolne  2022” W konkursie biorą udział gospodarstwa zakwalifikowane do etapu centralnego konkursu ,,Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”, wybrane przez komisje wojewódzkie. Głosowanie prowadzone jest na stronie AgroNewscom.pl i trwa do 23.09.2022 […]

PT KRUS w Żyrardowie informuje, że Telewizja Interaktywana  AgroNews.com.pl – patron medialny XIX Ogólnokrajowego Konkursu ,,Bezpieczne Gospodarstwo Rolne „

– uruchomiła  Internetowy konkurs ,, Bezpieczne Gospodarstwo Rolne  2022”

W konkursie biorą udział gospodarstwa zakwalifikowane do etapu centralnego konkursu ,,Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”, wybrane przez komisje wojewódzkie.

Głosowanie prowadzone jest na stronie AgroNewscom.pl i trwa do 23.09.2022 r.

Linka do strony AgroNewscom.pl: https://agronews.compl/artykul/zaloguj-na-najbezpieczniejsze-gospodrstwo-w-internetowym-konkursie-bezpieczne- gospodrstwo-rolne-2022/

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Przeczytaj także

—  19 września 2023

Aktualizacja harmonogramu spotkań sołeckich w sprawie przeznaczenia środków z funduszy sołeckich

Wójt Gminy Baranów serdecznie zaprasza na zebrania wiejskie w sprawie przeznaczenia środków z funduszu sołeckiego na 2023 rok, zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

—  21 września 2023

Komunikat Komendy Głównej Policji

W dniach 25.09 – 30.09 policja planuje przeprowadzić ćwiczenia. Jednocześnie Komenda Główna Policji informuje, że w tym czasie będą mogły być wykorzystywane drony, a ćwiczenia za zgodą CPK będą również prowadzone przy udziale PSP z Grodziska Mazowieckiego, któremu podlega ten teren.  Ćwiczenia będą prowadzone w godzinach 9.30-21.30 w zależności od potrzeb szkoleniowych i możliwości realizacji […]

—  21 września 2023

Podziękowanie dla Feniks Recykling Sp. z o.o.

W dniu 14.09 gościliśmy właściciela firmy Feniks Recykling Sp. z o.o. Pana Andrzeja Kopeć. Wizyta ta była nie tylko miłym spotkaniem, ale również okazją do podziękowania za długoletnie wsparcie jakie jest udzielane na terenie naszej Gminy.