—  01 września 2020

Konkurs „Bezpieczna Obsługa Zwierząt Gospodarskich”

Prosty konkurs w formie test kierowany do osób pełnoletnich ,które podlegają ubezpieczeniu społecznemu dla rolników.

Temat : bezpieczna praca podczas chowu i hodowli zwierząt.

Konkurs polega na rozwiązaniu testu który składa się z 20 pytań

Aby wziąć udział, należy zarejestrować się poprzez kliknięcie w link do strony konkursowej i wypełnić formularz. Na adres e-mail podany podczas rejestracji, zostanie wysłana wiadomość zawierająca link do aktywacji konta.

Storna logowania

Spośród Uczestników, którzy zdobędą największą ilość punktów w najkrótszym czasie zostanie wyłonionych 100 laureatów, którzy otrzymają nagrody rzeczowe o wartości ok. 500 zł brutto

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU  !!!!

—  26 stycznia 2021

Mobilna zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Na początku lutego rusza mobilna zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Gminie Baranów

—  15 stycznia 2021

Szkoły przygotowane na powrót uczniów klas I-III

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej. Zgodnie z informacją przekazaną od dyrektorów wszystkie baranowskie szkoły dostosowały swoją pracę do wytycznych sanitarnych oraz rozwiązań przygotowanych przez rząd i czekają na przyjęcie uczniów.

—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.