—  01 września 2020

Konkurs „Bezpieczna Obsługa Zwierząt Gospodarskich”

Prosty konkurs w formie test kierowany do osób pełnoletnich ,które podlegają ubezpieczeniu społecznemu dla rolników.

Temat : bezpieczna praca podczas chowu i hodowli zwierząt.

Konkurs polega na rozwiązaniu testu który składa się z 20 pytań

Aby wziąć udział, należy zarejestrować się poprzez kliknięcie w link do strony konkursowej i wypełnić formularz. Na adres e-mail podany podczas rejestracji, zostanie wysłana wiadomość zawierająca link do aktywacji konta.

Storna logowania

Spośród Uczestników, którzy zdobędą największą ilość punktów w najkrótszym czasie zostanie wyłonionych 100 laureatów, którzy otrzymają nagrody rzeczowe o wartości ok. 500 zł brutto

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU  !!!!

—  16 kwietnia 2021

Konkurs Plastyczny „Moja Baranowska Ziemia”

Wójt Gminy Baranów zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Baranów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji Światowego Dnia Ziemi.
Prace konkursowe powinny przedstawiać to jak dbamy LUB możemy zadbać o środowisko naturalne w naszej gminie.

—  16 kwietnia 2021

Narodowy Spis Powszechny 2021 – spisz się przez telefon!

Podczas Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (NSP 2021) podstawową i obowiązkową metodą spisową jest samospis internetowy. Co jeśli nie masz komputera lub Internetu? Nie przejmuj się, dla Ciebie też istnieje wygodna i bezpieczna opcja: spis przez telefon. Pomoże Ci w tym infolinia spisowa dostępna pod numerem 22 279 99 99.

—  14 kwietnia 2021

Utylizacja wyrobów zawierających azbest dla mieszkańców Gminy Baranów.

Wzorem ubiegłego roku mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, Gmina Baranów w roku 2021 wystąpi do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie z wnioskiem o dofinansowanie inwestycji polegającej na utylizacji wyrobów zawierających azbest.