—  01 września 2020

Konkurs „Bezpieczna Obsługa Zwierząt Gospodarskich”

Prosty konkurs w formie test kierowany do osób pełnoletnich ,które podlegają ubezpieczeniu społecznemu dla rolników.

Temat : bezpieczna praca podczas chowu i hodowli zwierząt.

Konkurs polega na rozwiązaniu testu który składa się z 20 pytań

Aby wziąć udział, należy zarejestrować się poprzez kliknięcie w link do strony konkursowej i wypełnić formularz. Na adres e-mail podany podczas rejestracji, zostanie wysłana wiadomość zawierająca link do aktywacji konta.

Storna logowania

Spośród Uczestników, którzy zdobędą największą ilość punktów w najkrótszym czasie zostanie wyłonionych 100 laureatów, którzy otrzymają nagrody rzeczowe o wartości ok. 500 zł brutto

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU  !!!!

—  11 września 2020

Oświadczenie ministra Horały dotyczącej ceny za wykup gruntów

Szanowni Państwo, zamieszczamy link do wypowiedzi ministra Horały dotyczącej ceny za wykup gruntów.

—  10 września 2020

Nie ma mowy o podziale gminy!

Drodzy mieszkańcy, w ostatnim czasie pojawia się wiele pytań, które nasilają się również przy okazji zbliżających się wyborów na wójta. Jednym z tych niepokoi podsycanych plotkami jest podział Gminy Baranów między gminy ościenne.

—  09 września 2020

Projekt zmian do ustawy o CPK

W dniu 7 września 2020 Rada Społeczna ds. CPK otrzymała od spółki Centralny Port Komunikacyjny projekt zmian do ustawy o Centralnym Porcie Komunikacyjnym z dnia 10 maja 2018. Dokument ten zawiera szereg istotnych uregulowań, zwłaszcza dla właścicieli nieruchomości, które w przyszłości mogą zostać przeznaczone na potrzeby planowanego CPK.