A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  27 października 2023

Komunikat Komendy Głównej Policji

Zgodnie z realizacją porozumienia z CPK informuję że w dniach 30.-31.10 oraz 6-8.11 prowadzone będą ćwiczenia.

Jednocześnie informuję że w okresie 30.10-.31.10 oraz 6.11-8.11 będą mogły być wykorzystywane drony i roboty pirotechniczne.

Ćwiczenia przeznaczone są dla nieetatowych grup rozpoznania pirotechnicznego. Weźmie w nich udział około 70-80 osób, ćwiczenia będą się odbywały bez używania materiałów wybuchowych w celu detonacji a jedynie do ich odnajdywania.

W czasie ćwiczeń może pojawić się chwilowe zwiększenie hałasu w trakcie ćwiczeń z psami do wyszukiwania materiałów wybuchowych przy których mogą być wykorzystane granaty ćwiczebne. 

Na miejscu pojawią się autokary z policjantami.  

Przeczytaj także

—  19 czerwca 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  19 czerwca 2024

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.