A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  24 sierpnia 2022

„Kompetencje, Kreatywność, Kobiecość” – nowy projekt

Stowarzyszenie LGD „Ziemia Chełmońskiego” zaprasza do udziału w projekcie kobiety z terenu Gminy Baranów

Czekają ciekawe warsztaty i szkolenia z zakresu przedsiębiorczości, budowanie swojego wizerunku, zdrowego odżywiania czy wizażu. Udział w wydarzeniach integracyjnych, dwudniowy wyjazd wykładowo-integracyjny, podczas którego można wziąć udział m.in. w profesjonalnej sesji fotograficznej.

Szczegóły na stronie LGD „Ziemia Chełmońskiego” https://ziemiachelmonskiego.pl/pl/kompetencje-kreatywnosc-kobiecosc-nowy-projekt/

Regulamin : Regulamin 3k

Karta zgłoszenia : Zgłoszenie do udziału w projekcie _3K lub  wersja pdf  zgłoszenie do udziału w programie

Przeczytaj także

—  27 listopada 2022

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  19 listopada 2022

,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie dla rolników

Placówka Terenowa KRUS w Żyrardowie zaprasza wszystkich rolników domowników oraz sołtysów z gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego do udziału w szkoleniu z wiedzy BHP podczas pracy rolniczej pod nazwą ,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie w dniu 23 listopada 2022 godz. 10:00 Sala konferencyjna PT KRUS w Żyrardowie ul. Okrzei 58. Na zakończenie szkolenia Konkurs testowy z atrakcyjnymi […]

—  18 listopada 2022

X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baranów

Zapraszamy kibiców piłki nożnej 20 listopada od godziny 9:20 na boisko ORLIK przy szkole w Baranowie.