A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  24 sierpnia 2022

„Kompetencje, Kreatywność, Kobiecość” – nowy projekt

Stowarzyszenie LGD „Ziemia Chełmońskiego” zaprasza do udziału w projekcie kobiety z terenu Gminy Baranów

Czekają ciekawe warsztaty i szkolenia z zakresu przedsiębiorczości, budowanie swojego wizerunku, zdrowego odżywiania czy wizażu. Udział w wydarzeniach integracyjnych, dwudniowy wyjazd wykładowo-integracyjny, podczas którego można wziąć udział m.in. w profesjonalnej sesji fotograficznej.

Szczegóły na stronie LGD „Ziemia Chełmońskiego” https://ziemiachelmonskiego.pl/pl/kompetencje-kreatywnosc-kobiecosc-nowy-projekt/

Regulamin : Regulamin 3k

Karta zgłoszenia : Zgłoszenie do udziału w projekcie _3K lub  wersja pdf  zgłoszenie do udziału w programie

Przeczytaj także

—  13 czerwca 2024

System QMP – Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego

Zachęcamy do zapoznanie się z materiałem który przybliży Państwu System QMP oraz wskaże korzyści.

—  12 czerwca 2024

Debata nad raportem o stanie Gminy

Zgodnie z art. 28aa ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, Wójt Gminy co roku do dnia 31 maja przedstawia Radzie Gminy raport o stanie gminy.Na Sesji Rady Gminy nad przedstawionym raportem o stanie gminy przeprowadza się debatę, w trakcie której mieszkańcy mogą zabierać głos. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos […]

—  12 czerwca 2024

XII Rodzinny Zlot Rowerowy

Program i Regulamin XII Zlotu Rowerowego OSINY 2024 Organizator: Wójt Gminy Baranów ,Urząd Gminy Baranów Patronat : Starosta Powiatu Grodziskiego Cele : Promocja Aktywnego spędzania czasu dzieci i dorosłych z terenu Gminy Baranów i Powiatu Grodziskiego. Termin i miejsce: 23.06.2024 zlot drogami gminnymi i powiatowymi ,leżącymi na terenie Gminy Baranów. Program szczegółowy zlotu rowerowego Osiny […]