A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  24 sierpnia 2022

„Kompetencje, Kreatywność, Kobiecość” – nowy projekt

Stowarzyszenie LGD „Ziemia Chełmońskiego” zaprasza do udziału w projekcie kobiety z terenu Gminy Baranów

Czekają ciekawe warsztaty i szkolenia z zakresu przedsiębiorczości, budowanie swojego wizerunku, zdrowego odżywiania czy wizażu. Udział w wydarzeniach integracyjnych, dwudniowy wyjazd wykładowo-integracyjny, podczas którego można wziąć udział m.in. w profesjonalnej sesji fotograficznej.

Szczegóły na stronie LGD „Ziemia Chełmońskiego” https://ziemiachelmonskiego.pl/pl/kompetencje-kreatywnosc-kobiecosc-nowy-projekt/

Regulamin : Regulamin 3k

Karta zgłoszenia : Zgłoszenie do udziału w projekcie _3K lub  wersja pdf  zgłoszenie do udziału w programie

Przeczytaj także

—  01 czerwca 2023

Szczepienia przeciw HPV

Informujemy, że przychodnia NZOZ w Golach będzie prowadziła bezpłatne szczepienia przeciw HPV dla dziewczynek i chłopców urodzonych w latach 2010 i 2011. W tej sprawie proszę kontaktować się z NZOZ w Golach nr tel. 46 856 07 26

—  30 maja 2023

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  30 maja 2023

Demontaż rogatek – Boża Wola

Informujemy o demontażu rogatek na przejeździe kolejowym w Bożej Woli. W ramach prowadzonych prac dotyczących naprawy systemu kierowania ruchem wraz z warstwą nadrzędną na obszarze LCS Błonie, prosimy o szczególną uwagę mieszkańców, aby zwrócili uwagę na nowe oznakowanie i zachowanie szczególnej ostrożności w obrębie przyjazdu kolejowego. Z otrzymanych informacji z PKP wynika, że prace mogą […]