A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  27 marca 2024

Kolejne Nagrody z Urzędu Marszałkowskiego przyznane

Mamy to, kolejne nagrody z Urzędu Marszałkowskiego przyznane. Gratulujemy laureatom

W dniu 26.03.2024 r. odbyła się uroczysta gala Urzędu Marszałkowskiego, której laureatami zostali:

KGW w Golach które zajęło 3 miejsce na 55 zgłoszonych kół w konkursie ” Koła Gospodyń Wiejskich – wyjątkowe miejsca, wyjątkowi ludzie”. Panie z Koła Gospodyń w Golach odebrały nagrodę w wysokości 6000 zł

Sołectwo Regów-Gongolina otrzymało wyróżnienie w kategorii „Najlepsza Inicjatywa Sołecka”. Nagrodę w wysokości 1500 zł odebrał Sołtys Regowa Sławomir Łasica w asyście pracownika Urzędu Gminy w Baranowie Aleksandry Florczak oraz Przewodniczącej Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Kaskach Jagody Kazusek.

Serdecznie gratulujemy laureatom!

Przeczytaj także

—  18 lipca 2024

Warsztaty w ramach projektu „Aktywni mieszkańcy, silne organizacje – szansą lepszej przyszłości na Ziemi Chełmońskiego”

Jeśli jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej, członkiem nieformalnej grupy, aktywnym mieszkańcem zainteresowanym podejmowaniem aktywności obywatelskiej z obszaru gmin: Radziejowice, Jaktorów, Żabia Wola, Grodzisk Mazowiecki, Baranów, Sochaczew, Teresin, Rybno, Nowa Sucha, Mszczonów – mamy ofertę dla Ciebie. W ramach projektu możesz skorzystać działań edukacyjnych w postaci: ü  zagadnienia związane z rozwojem osobistym liderek i liderów, ü  przygotowanie wniosku o […]

—  18 lipca 2024

Zajęcia Sportowe dla Dzieci i Młodzieży – Aktywne Wakacje na Boisku

Zajęcia sportowe w Gminie Baranów – podsumowanie pierwszych tygodni wakacji.

—  18 lipca 2024

„Start w dorosłe życie – ładuj akumulatory!”

Zapraszamy młodzież z obszaru działania Stowarzyszenia LGD „Ziemia Chełmońskiego” w wieku 14+, na zajęcia w ramach projektu „Start w nowe życie – ładuj akumulatory!”, dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Dotacja została przyznana uchwałą nr 628/482/24 z dnia 25 marca 2024 roku, w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w 2024 roku zadań […]