—  10 czerwca 2020

Kolejna dobra informacja dla szkoły w Baranowie

Urząd Marszałkowski pozytywnie zaopiniował projekt złożony na wyposażenie szkoły w Baranowie z programu „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego”.

Nasza placówka oświatowa w Baranowie w związku z tym stanie się jedną z najnowocześniejszych na Mazowszu.

Fortuna sprzyja tym co pracują, wczoraj rozpoczęty remont – dziś informacja o nowym wyposażeniu szkoły.

—  15 stycznia 2021

Szkoły przygotowane na powrót uczniów klas I-III

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej. Zgodnie z informacją przekazaną od dyrektorów wszystkie baranowskie szkoły dostosowały swoją pracę do wytycznych sanitarnych oraz rozwiązań przygotowanych przez rząd i czekają na przyjęcie uczniów.

—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

—  11 stycznia 2021

Baranowski Bon Żłobkowy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie prowadzi nabór wniosków o przyznanie świadczenia pieniężnego na rzecz rodziny pod nazwą „Baranowski Bon Żłobkowy”. Program pilotażowy został wprowadzony na okres 01.01.2021 r.
do 31.12.2021 r.