—  10 czerwca 2020

Kolejna dobra informacja dla szkoły w Baranowie

Urząd Marszałkowski pozytywnie zaopiniował projekt złożony na wyposażenie szkoły w Baranowie z programu „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego”.

Nasza placówka oświatowa w Baranowie w związku z tym stanie się jedną z najnowocześniejszych na Mazowszu.

Fortuna sprzyja tym co pracują, wczoraj rozpoczęty remont – dziś informacja o nowym wyposażeniu szkoły.

—  12 kwietnia 2021

ARiMR przypomina – wypalanie traw grozi utratą dopłat

Wiosną rośnie zagrożenie pożarowe związane z wypalaniem traw. Warto przypomnieć, że proceder ten jest niezgodny z prawem i grożą za niego surowe sankcje karne oraz cofnięcie dopłat wypłacanych przez ARiMR.

—  09 kwietnia 2021

Komunikat Rady Gminy do Mieszkańców

Na oficjalny wniosek Rady Gminy zamieszczamy poniższe informacje dla mieszkańców.

—  09 kwietnia 2021

Urząd pozostaje zamknięty

Ze względu na dobro mieszkańców, przeciwdziałając rozprzestrzenianiu się koronawirusa Urząd Gminy w Baranowie zawiadamia, że od dnia 22 marca do 19 kwietnia przechodzi w tryb pracy zamkniętej w związku z czym interesanci nie będą wpuszczani do budynku.