—  10 czerwca 2020

Kolejna dobra informacja dla szkoły w Baranowie

Urząd Marszałkowski pozytywnie zaopiniował projekt złożony na wyposażenie szkoły w Baranowie z programu „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego”.

Nasza placówka oświatowa w Baranowie w związku z tym stanie się jedną z najnowocześniejszych na Mazowszu.

Fortuna sprzyja tym co pracują, wczoraj rozpoczęty remont – dziś informacja o nowym wyposażeniu szkoły.

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.