A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  29 grudnia 2021

Kolęda w Urzędzie

Urząd Gminy odwiedzili kolędnicy. Byli to Harcerze, zuchy oraz zuchenki z Chorągwi św. Józefa Hufców Polskich.

Kolędnicy odwiedzili nas tradycyjnie przebrani min. za Józefa, Maryję, pastuszków i trzech króli. Nie zabrakło również Heroda oraz samego diabła. Dzieci pięknie odśpiewały kolędy w swoim małym przedstawieniu narodzin Jezusa. Po wszystkim skorzystali z przygotowanego dla nich poczęstunku. Cieszymy się że tradycja kolędowania ma swoich powierników i zostaje przekazywana młodszym pokoleniom.

Przeczytaj także

—  01 czerwca 2023

Szczepienia przeciw HPV

Informujemy, że przychodnia NZOZ w Golach będzie prowadziła bezpłatne szczepienia przeciw HPV dla dziewczynek i chłopców urodzonych w latach 2010 i 2011. W tej sprawie proszę kontaktować się z NZOZ w Golach nr tel. 46 856 07 26

—  30 maja 2023

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  30 maja 2023

Demontaż rogatek – Boża Wola

Informujemy o demontażu rogatek na przejeździe kolejowym w Bożej Woli. W ramach prowadzonych prac dotyczących naprawy systemu kierowania ruchem wraz z warstwą nadrzędną na obszarze LCS Błonie, prosimy o szczególną uwagę mieszkańców, aby zwrócili uwagę na nowe oznakowanie i zachowanie szczególnej ostrożności w obrębie przyjazdu kolejowego. Z otrzymanych informacji z PKP wynika, że prace mogą […]