A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  29 grudnia 2021

Kolęda w Urzędzie

Urząd Gminy odwiedzili kolędnicy. Byli to Harcerze, zuchy oraz zuchenki z Chorągwi św. Józefa Hufców Polskich.

Kolędnicy odwiedzili nas tradycyjnie przebrani min. za Józefa, Maryję, pastuszków i trzech króli. Nie zabrakło również Heroda oraz samego diabła. Dzieci pięknie odśpiewały kolędy w swoim małym przedstawieniu narodzin Jezusa. Po wszystkim skorzystali z przygotowanego dla nich poczęstunku. Cieszymy się że tradycja kolędowania ma swoich powierników i zostaje przekazywana młodszym pokoleniom.

Przeczytaj także

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.