—  01 lipca 2022

IV Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży ,, Moja wizja Zero- Bezpieczeństwo, Zdrowie i dobrostan Rodziny w Gospodarstwie”

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zainaugurowała w miesiącu czerwcu IV ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży ,, Moja Wizja Zero” w tym roku przebiegać będzie pod hasłem ,, Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym”. Patronat honorowy nad konkursem sprawuje Minister Rolnictwa i rozwoju Wsi, Henryk Kowalczyk.

Konkurs odbywa się w ramach Międzynarodowej Strategii ,, Wizja Zero”, której głównym celem jest wyeliminowanie zagrożeń przy  oraz chorób zawodowych.

W bieżącym roku Kas chce zwrócić szczególną uwagę na funkcjonowanie rodziny w gospodarstwie rolnym, w odniesieniu do 7 Złotych Zasad strategii Wizja Zero.

Zadanie konkursowe skierowane jest do młodzieży w wieku od 13-21 lat i ma na celu stworzenie krótkiego filmu promującego bezpieczne zachowania w rolnictwie, oczywiście z podkreśleniem roli rolniczej rodziny w kształtowaniu zasad ochrony życia i zdrowia na wsi.

Szczegóły  dotyczące kampanii prewencyjnej można znaleźć na  stronie www.krus.gov.pl w zakładce Moja Wizja Zero. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

—  27 listopada 2022

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  19 listopada 2022

,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie dla rolników

Placówka Terenowa KRUS w Żyrardowie zaprasza wszystkich rolników domowników oraz sołtysów z gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego do udziału w szkoleniu z wiedzy BHP podczas pracy rolniczej pod nazwą ,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie w dniu 23 listopada 2022 godz. 10:00 Sala konferencyjna PT KRUS w Żyrardowie ul. Okrzei 58. Na zakończenie szkolenia Konkurs testowy z atrakcyjnymi […]

—  18 listopada 2022

X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baranów

Zapraszamy kibiców piłki nożnej 20 listopada od godziny 9:20 na boisko ORLIK przy szkole w Baranowie.