—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

Mieszkańcy posiadający orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R albo N lub odpowiednio I grupę mogą zgłaszać zapotrzebowanie na dowiezienie do punktu szczepień pod nr tel. (46) 858-13-65. Taka pomoc jest również możliwa dla osób, które z różnych przyczyn mają trudność z dostaniem się do punktu szczepień.

Osobą wyznaczoną  do kontaktu w sprawie transportu jest pracownik Urzędu Gminy w Baranowie – Wanda Wójtowicz: 46 858 13 65.

Dyżur jest pełniony w godzinach pracy urzędu.

W celu zaszczepienia, prosimy umawiać się telefonicznie dzwoniąc do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Golach: 46 856 07 26.

Więcej informacji można uzyskać na stronie gov.pl

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.