—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

Mieszkańcy posiadający orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R albo N lub odpowiednio I grupę mogą zgłaszać zapotrzebowanie na dowiezienie do punktu szczepień pod nr tel. (46) 858-13-65. Taka pomoc jest również możliwa dla osób, które z różnych przyczyn mają trudność z dostaniem się do punktu szczepień.

Osobą wyznaczoną  do kontaktu w sprawie transportu jest pracownik Urzędu Gminy w Baranowie – Wanda Wójtowicz: 46 858 13 65.

Dyżur jest pełniony w godzinach pracy urzędu.

W celu zaszczepienia, prosimy umawiać się telefonicznie dzwoniąc do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Golach: 46 856 07 26.

Więcej informacji można uzyskać na stronie gov.pl

—  01 grudnia 2021

Rzecznik Ekonomii Społecznej i Solidarnej w Gminie Baranów

08 listopada br. Wójt Gminy Baranów podpisała porozumienie o współpracy z Województwem Mazowieckim, w imieniu którego działa Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej.

—  01 grudnia 2021

Szkoła w Baranowie z nowym placem zabaw!

30 listopada rozpoczęły się prace związane z remontem placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Baranowie. Nowy plac ma zostać ukończony do 15 grudnia.

—  30 listopada 2021

Aniołki dla DPS-u

Szkoła Podstawowa w Bożej Woli organizuje kolejną edycję akcji „Aniołki dla DPS-u”. Włączając się do niej pomagamy pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Bramkach