—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

Mieszkańcy posiadający orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R albo N lub odpowiednio I grupę mogą zgłaszać zapotrzebowanie na dowiezienie do punktu szczepień pod nr tel. (46) 858-13-65. Taka pomoc jest również możliwa dla osób, które z różnych przyczyn mają trudność z dostaniem się do punktu szczepień.

Osobą wyznaczoną  do kontaktu wyżej wymienionej sprawie jest pracownik Urzędu Gminy w Baranowie – Wanda Wójtowicz tel. (46) 858-13-65 .

Dyżur jest pełniony w godzinach pracy urzędu.

Więcej informacji można uzyskać na stronie gov.pl

—  15 stycznia 2021

Szkoły przygotowane na powrót uczniów klas I-III

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej. Zgodnie z informacją przekazaną od dyrektorów wszystkie baranowskie szkoły dostosowały swoją pracę do wytycznych sanitarnych oraz rozwiązań przygotowanych przez rząd i czekają na przyjęcie uczniów.

—  11 stycznia 2021

Baranowski Bon Żłobkowy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie prowadzi nabór wniosków o przyznanie świadczenia pieniężnego na rzecz rodziny pod nazwą „Baranowski Bon Żłobkowy”. Program pilotażowy został wprowadzony na okres 01.01.2021 r.
do 31.12.2021 r.

—  07 stycznia 2021

Informacja o pracy urzędu

Ze względu na dobro mieszkańców, przeciwdziałając rozprzestrzenianiu się koronawirusa Urząd Gminy w Baranowie zawiadamia, że od dnia 8 do 18 Stycznia przechodzi w tryb pracy zamkniętej w związku z czym interesanci nie będą wpuszczani do budynku.