—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

Mieszkańcy posiadający orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R albo N lub odpowiednio I grupę mogą zgłaszać zapotrzebowanie na dowiezienie do punktu szczepień pod nr tel. (46) 858-13-65. Taka pomoc jest również możliwa dla osób, które z różnych przyczyn mają trudność z dostaniem się do punktu szczepień.

Osobą wyznaczoną  do kontaktu w sprawie transportu jest pracownik Urzędu Gminy w Baranowie – Wanda Wójtowicz: 46 858 13 65.

Dyżur jest pełniony w godzinach pracy urzędu.

W celu zaszczepienia, prosimy umawiać się telefonicznie dzwoniąc do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Golach: 46 856 07 26.

Więcej informacji można uzyskać na stronie gov.pl

—  14 września 2021

Piknik w Cegłowie

18 września zapraszamy na rodzinny piknik w Cegłowie przy boisku sportowym. Impreza zacznie się o godzinie 15. Na uczestników czeka wiele atrakcji.

—  13 września 2021

Wstępny harmonogram spotkań sołeckich w sprawie przeznaczenia środków z funduszy sołeckich.

Rozpoczyna się w naszej gminie cykl spotkań sołeckich, na których mieszkańcy będą podejmowali decyzje w sprawie rozdysponowania funduszy sołeckich na 2022 rok.

—  13 września 2021

Sąsiedzie, czy już się spisałeś?

Jeśli masz już za sobą udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021, to bardzo dobrze – zyskałeś Ty i Twoja gmina. Jednak dla przyszłości Twojej „małej ojczyzny” niezwykle ważne jest, aby w Twoje ślady poszli wszyscy inni mieszkańcy gminy. Dlatego podczas pogawędek z sąsiadami i znajomymi warto pytać, czy też już wywiązali się z tego obowiązku.