—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

Mieszkańcy posiadający orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R albo N lub odpowiednio I grupę mogą zgłaszać zapotrzebowanie na dowiezienie do punktu szczepień pod nr tel. (46) 858-13-65. Taka pomoc jest również możliwa dla osób, które z różnych przyczyn mają trudność z dostaniem się do punktu szczepień.

Osobą wyznaczoną  do kontaktu w sprawie transportu jest pracownik Urzędu Gminy w Baranowie – Wanda Wójtowicz: 46 858 13 65.

Dyżur jest pełniony w godzinach pracy urzędu.

W celu zaszczepienia, prosimy umawiać się telefonicznie dzwoniąc do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Golach: 46 856 07 26.

Więcej informacji można uzyskać na stronie gov.pl

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.