—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

Mieszkańcy posiadający orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R albo N lub odpowiednio I grupę mogą zgłaszać zapotrzebowanie na dowiezienie do punktu szczepień pod nr tel. (46) 858-13-65. Taka pomoc jest również możliwa dla osób, które z różnych przyczyn mają trudność z dostaniem się do punktu szczepień.

Osobą wyznaczoną  do kontaktu w sprawie transportu jest pracownik Urzędu Gminy w Baranowie – Wanda Wójtowicz: 46 858 13 65.

Dyżur jest pełniony w godzinach pracy urzędu.

W celu zaszczepienia, prosimy umawiać się telefonicznie dzwoniąc do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Golach: 46 856 07 26.

Więcej informacji można uzyskać na stronie gov.pl

—  12 kwietnia 2021

ARiMR przypomina – wypalanie traw grozi utratą dopłat

Wiosną rośnie zagrożenie pożarowe związane z wypalaniem traw. Warto przypomnieć, że proceder ten jest niezgodny z prawem i grożą za niego surowe sankcje karne oraz cofnięcie dopłat wypłacanych przez ARiMR.

—  09 kwietnia 2021

Komunikat Rady Gminy do Mieszkańców

Na oficjalny wniosek Rady Gminy zamieszczamy poniższe informacje dla mieszkańców.

—  09 kwietnia 2021

Urząd pozostaje zamknięty

Ze względu na dobro mieszkańców, przeciwdziałając rozprzestrzenianiu się koronawirusa Urząd Gminy w Baranowie zawiadamia, że od dnia 22 marca do 19 kwietnia przechodzi w tryb pracy zamkniętej w związku z czym interesanci nie będą wpuszczani do budynku.