A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  17 lipca 2023

Informacja o zbliżającym się terminie składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego

ROLNIKU zbliża się termin naboru wniosków o zwrot akcyzy w związku z zakupem paliwa wykorzystywanego do produkcji rolnej. Wnioski można składać od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2023 r. Hodowców owiec, kóz i świń informujemy iż należy pobrać informację o DJP z oddziału  ARiMR. Hodowców koni prosimy o przeliczenie DJP samodzielnie poniżej link do oświadczenia https://www.gov.pl/attachment/6b6b586a-c604-4915-8de7-d8809159ebef […]

ROLNIKU zbliża się termin naboru wniosków o zwrot akcyzy w związku z zakupem paliwa wykorzystywanego do produkcji rolnej.

Wnioski można składać od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2023 r.

Hodowców owiec, kóz i świń informujemy iż należy pobrać informację o DJP z oddziału  ARiMR.

Hodowców koni prosimy o przeliczenie DJP samodzielnie poniżej link do oświadczenia https://www.gov.pl/attachment/6b6b586a-c604-4915-8de7-d8809159ebef ),                                   

lub prosimy o kontakt z Urzędem Gminy.

Wszystkie potrzebne informacje znajdują się pod adresem

Zwrot podatku akcyzowego – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Portal Gov.pl (www.gov.pl),

prosimy o zapoznanie się lub kontakt z pracownikiem Urzędu  Gminy pod nr +48 46 858 13 59 wew. 270.

Z uwagi na zmiany w przepisach w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy  o kontakt z Urzędem Gminy oraz nie zwlekanie ze złożenia wniosku na ostatni dzień.

Przeczytaj także

—  19 września 2023

Aktualizacja harmonogramu spotkań sołeckich w sprawie przeznaczenia środków z funduszy sołeckich

Wójt Gminy Baranów serdecznie zaprasza na zebrania wiejskie w sprawie przeznaczenia środków z funduszu sołeckiego na 2023 rok, zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

—  21 września 2023

Komunikat Komendy Głównej Policji

W dniach 25.09 – 30.09 policja planuje przeprowadzić ćwiczenia. Jednocześnie Komenda Główna Policji informuje, że w tym czasie będą mogły być wykorzystywane drony, a ćwiczenia za zgodą CPK będą również prowadzone przy udziale PSP z Grodziska Mazowieckiego, któremu podlega ten teren.  Ćwiczenia będą prowadzone w godzinach 9.30-21.30 w zależności od potrzeb szkoleniowych i możliwości realizacji […]

—  21 września 2023

Podziękowanie dla Feniks Recykling Sp. z o.o.

W dniu 14.09 gościliśmy właściciela firmy Feniks Recykling Sp. z o.o. Pana Andrzeja Kopeć. Wizyta ta była nie tylko miłym spotkaniem, ale również okazją do podziękowania za długoletnie wsparcie jakie jest udzielane na terenie naszej Gminy.