A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  17 lipca 2023

Informacja o zbliżającym się terminie składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego

ROLNIKU zbliża się termin naboru wniosków o zwrot akcyzy w związku z zakupem paliwa wykorzystywanego do produkcji rolnej. Wnioski można składać od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2023 r. Hodowców owiec, kóz i świń informujemy iż należy pobrać informację o DJP z oddziału  ARiMR. Hodowców koni prosimy o przeliczenie DJP samodzielnie poniżej link do oświadczenia https://www.gov.pl/attachment/6b6b586a-c604-4915-8de7-d8809159ebef […]

ROLNIKU zbliża się termin naboru wniosków o zwrot akcyzy w związku z zakupem paliwa wykorzystywanego do produkcji rolnej.

Wnioski można składać od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2023 r.

Hodowców owiec, kóz i świń informujemy iż należy pobrać informację o DJP z oddziału  ARiMR.

Hodowców koni prosimy o przeliczenie DJP samodzielnie poniżej link do oświadczenia https://www.gov.pl/attachment/6b6b586a-c604-4915-8de7-d8809159ebef ),                                   

lub prosimy o kontakt z Urzędem Gminy.

Wszystkie potrzebne informacje znajdują się pod adresem

Zwrot podatku akcyzowego – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Portal Gov.pl (www.gov.pl),

prosimy o zapoznanie się lub kontakt z pracownikiem Urzędu  Gminy pod nr +48 46 858 13 59 wew. 270.

Z uwagi na zmiany w przepisach w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy  o kontakt z Urzędem Gminy oraz nie zwlekanie ze złożenia wniosku na ostatni dzień.

Przeczytaj także

—  19 czerwca 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  19 czerwca 2024

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.