—  20 września 2022

Informacja dotycząca wypłaty dodatku węglowego

Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie informuje, że zamówione środki finansowe na wypłatę dodatku węglowego do dnia dzisiejszego nie zostały przekazane przez Wojewodę Mazowieckiego. W związku z powyższym przyznane dodatki nie mogą zostać wypłacone. Wypłata nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu dotacji na ten cel. Zaistniała sytuacja jest niezależna od Gminy Baranów. Link do Ustawy z dnia 15 […]

Link do Ustawy z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacja na rynku paliw

—  02 lutego 2023

Informacja dla rolników – usuwanie folii rolniczej

Rozpoczęła się zbiórka odpadów poprodukcyjnych folii pochodzenia rolniczego z terenu Gminy Baranów.

—  30 stycznia 2023

Komunikat Rady Społecznej ds. CPK

W związku z informacjami Spółki CPK o możliwym uzyskaniu decyzji lokalizacyjnej – Rada Społeczna ds. CPK wydała komunikat.

—  25 stycznia 2023

Ferie w Gminie Baranów

Wójt Gminy Baranów zaprasza dzieci z naszej gminy do udziału w programie „FERIE W GMINIE BARANÓW”