A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  27 czerwca 2024

III Sesja Rady Gminy Baranów

Dnia 26 czerwca 2024 r. odbyła się III Sesja Rady Gminy Baranów. Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska za rok 2023 uzyskała absolutorium.

Dnia 26 czerwca 2024 r. odbyła się III Sesja Rady Gminy Baranów. Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska za rok 2023 uzyskała absolutorium, co jest dowodem na skuteczne zarządzanie finansami gminy. Rok 2023 był pełen wyzwań związanych z inflacją, rosnącymi kosztami energii oraz koniecznością realizacji licznych inwestycji infrastrukturalnych.

Rada Gminy Baranów na sesji absolutoryjnej, jednogłośnie podjęła uchwałę o udzielenie absolutorium Wójtowi Gminy.

-Dziękuję pracownikom urzędu, kierownikom, dyrektorom i pracownikom jednostek oraz radnym, sołtysom za dobrą współpracę przy wykonywaniu zadań na rzecz mieszkańców naszej Gminy – Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska

Przeczytaj także

—  18 lipca 2024

Warsztaty w ramach projektu „Aktywni mieszkańcy, silne organizacje – szansą lepszej przyszłości na Ziemi Chełmońskiego”

Jeśli jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej, członkiem nieformalnej grupy, aktywnym mieszkańcem zainteresowanym podejmowaniem aktywności obywatelskiej z obszaru gmin: Radziejowice, Jaktorów, Żabia Wola, Grodzisk Mazowiecki, Baranów, Sochaczew, Teresin, Rybno, Nowa Sucha, Mszczonów – mamy ofertę dla Ciebie. W ramach projektu możesz skorzystać działań edukacyjnych w postaci: ü  zagadnienia związane z rozwojem osobistym liderek i liderów, ü  przygotowanie wniosku o […]

—  18 lipca 2024

Zajęcia Sportowe dla Dzieci i Młodzieży – Aktywne Wakacje na Boisku

Zajęcia sportowe w Gminie Baranów – podsumowanie pierwszych tygodni wakacji.

—  18 lipca 2024

„Start w dorosłe życie – ładuj akumulatory!”

Zapraszamy młodzież z obszaru działania Stowarzyszenia LGD „Ziemia Chełmońskiego” w wieku 14+, na zajęcia w ramach projektu „Start w nowe życie – ładuj akumulatory!”, dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Dotacja została przyznana uchwałą nr 628/482/24 z dnia 25 marca 2024 roku, w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w 2024 roku zadań […]