A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  25 stycznia 2024

Harmonogram odbioru odpadów na 2024 rok

W dniu 24/01/2024 r. została podpisana umowa z Remondis Sp. z o.o. ul. Zawodzie 18, 02-981 Warszawa, oddział w Sochaczewie ul. Żyrardowska 6, 96-500 Sochaczew, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu przetargowym: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych. W związku z tym informujemy, że stawka opłaty za gospodarowanie odpadami pozostaje w tej samej wysokości […]

W dniu 24/01/2024 r. została podpisana umowa z Remondis Sp. z o.o. ul. Zawodzie 18, 02-981 Warszawa, oddział w Sochaczewie ul. Żyrardowska 6, 96-500 Sochaczew, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu przetargowym: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych.

W związku z tym informujemy, że stawka opłaty za gospodarowanie odpadami pozostaje w tej samej wysokości (30,00zł/osoba/miesiąc, 191,90zł/domek letniskowy/rok), pojemniki do odbioru odpadów również pozostają te same.

Harmonogram dostępny jest na stronie UG w zakładce Gospodarowanie Odpadami.

Przeczytaj także

—  13 czerwca 2024

System QMP – Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego

Zachęcamy do zapoznanie się z materiałem który przybliży Państwu System QMP oraz wskaże korzyści.

—  12 czerwca 2024

Debata nad raportem o stanie Gminy

Zgodnie z art. 28aa ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, Wójt Gminy co roku do dnia 31 maja przedstawia Radzie Gminy raport o stanie gminy.Na Sesji Rady Gminy nad przedstawionym raportem o stanie gminy przeprowadza się debatę, w trakcie której mieszkańcy mogą zabierać głos. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos […]

—  12 czerwca 2024

XII Rodzinny Zlot Rowerowy

Program i Regulamin XII Zlotu Rowerowego OSINY 2024 Organizator: Wójt Gminy Baranów ,Urząd Gminy Baranów Patronat : Starosta Powiatu Grodziskiego Cele : Promocja Aktywnego spędzania czasu dzieci i dorosłych z terenu Gminy Baranów i Powiatu Grodziskiego. Termin i miejsce: 23.06.2024 zlot drogami gminnymi i powiatowymi ,leżącymi na terenie Gminy Baranów. Program szczegółowy zlotu rowerowego Osiny […]