A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  15 kwietnia 2024

GRAMY DLA KARINY

Serdecznie zapraszamy na niezwykły koncert charytatywny, który odbędzie się na rzecz Kariny, dzielnej mieszkanki naszej gminy walczącej z kostniakomięsakiem. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę 20.04.2024 r. od godz. 15:00 w OSP Boża Wola.

Serdecznie zapraszamy na niezwykły koncert charytatywny, który odbędzie się na rzecz Kariny, dzielnej mieszkanki naszej gminy walczącej z kostniakomięsakiem. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę 20.04.2024 r. od godz. 15:00 w OSP Boża Wola.

Będzie to czas pełen wzruszeń i wspaniałej muzyki, gdzie zaproszeni goście wystąpią, aby wspólnie wesprzeć Karinę i jej rodzinę w trudnej walce z chorobą. I LO im. W. Broniewskiego w Błoniu którzy założyli i zarejestrowali zbiórkę udostępnią puszki. Dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Kariny.

Dołączcie do naszej społeczności, aby pokazać swoje wsparcie. Liczymy na Waszą obecność i wspólną mobilizację na rzecz tego szlachetnego celu.

Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie!

Do zobaczenia na koncercie!

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.