—  16 marca 2020

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie

w związku z działaniami profilaktycznymi mającymi zapobiegać rozprzestrzenianiu się covid-19 wywołanej wirusem SARS-COV-2 prosi o ograniczenie wizyt w placówce.

Mieszkańcy proszeni są o załatwianie spraw po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Jednocześnie informujemy, że w związku
z przeciwdziałaniem COVID-19 będziemy zabezpieczać pomoc w postaci zakupu produktów żywnościowych, higienicznych i leków dla osób wymagających wsparcia, tj. Osobom starszym, samotnym, niepełnosprawnym i bezdomnym.

W/w osoby lub sąsiedzi tych osób proszeni są kontakt z gops baranów pod numerem telefonu:

(46) 856-03-17

Zgodnie z wytycznymi wojewody mazowieckiego osobom objętym kwarantanną żywność dostarczać będzie:

• Policja
  • Ochotnicza straż pożarna
  • Wojska obrony terytorialnej

po wcześniejszej weryfikacji telefonicznej  przez ośrodek pomocy społecznej.

Kierownik GOPS Baranów

Agnieszka Łopata

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.