—  16 marca 2020

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie

w związku z działaniami profilaktycznymi mającymi zapobiegać rozprzestrzenianiu się covid-19 wywołanej wirusem SARS-COV-2 prosi o ograniczenie wizyt w placówce.

Mieszkańcy proszeni są o załatwianie spraw po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Jednocześnie informujemy, że w związku
z przeciwdziałaniem COVID-19 będziemy zabezpieczać pomoc w postaci zakupu produktów żywnościowych, higienicznych i leków dla osób wymagających wsparcia, tj. Osobom starszym, samotnym, niepełnosprawnym i bezdomnym.

W/w osoby lub sąsiedzi tych osób proszeni są kontakt z gops baranów pod numerem telefonu:

(46) 856-03-17

Zgodnie z wytycznymi wojewody mazowieckiego osobom objętym kwarantanną żywność dostarczać będzie:

• Policja
  • Ochotnicza straż pożarna
  • Wojska obrony terytorialnej

po wcześniejszej weryfikacji telefonicznej  przez ośrodek pomocy społecznej.

Kierownik GOPS Baranów

Agnieszka Łopata

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

—  11 maja 2022

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Placówka Terenowa KRUS w Żyrardowie po raz kolejny jest współorganizatorem tej edukacyjnej zabawy na terenie placówki. W tegorocznym konkursie udział swój zgłosiło 10 szkół z terenu powiatu żyrardowskiego oraz grodziskiego nadesłano 115 prac uczniów spośród których przy udziale żyrardowskich plastyków wybrano tegorocznych laureatów oraz osoby wyróżnione.