—  13 marca 2020

Gminny konkurs na ozdobę wielkanocną 2020

Zapraszamy chętne dzieciaki z naszej Gminy do udziału w konkursie na palmę lub stroik świąteczny.

Jest to kolejna edycja konkursu, który ma w naszej gminie już ponad 20 letnią tradycję. To świetna okazja do zapoznania się z tradycjami związanymi ze Świętami Wielkanocnymi, jak również pole do rozwoju talentów manualnych i artystycznych. W konkursie, mogą uczestniczyć uczniowie ze wszystkich szkół z terenu Naszej Gminy. Prace wykonujemy techniką dowolną.

Prace będą oceniane w kategoriach:
– Oddział przedszkolny- przedszkole
– Klasy I-III
– Klasy IV-VI
– Klasy VII- VIII

Każdy uczestnik konkursu, może wykonać tylko jedną palmę i jedną ozdobę. Każda praca musi zawierać: metryczkę z imieniem, nazwiskiem, klasą, szkołą. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 05.04.2020 w Kościele Św. Piotra i Pawła w Kaskach po mszy o godz. 10:00. Uczestnicy, którzy wyrażą zgodę, pozostawią palmę w Kościele w Kaskach do Świąt Wielkanocnych. Prace konkursowe należy dostarczyć do Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Kaskach do 30.03.2020 do godz. 11:00. Nad organizacją konkursu czuwają: Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kaskach,  Parafia Św. Piotra i Pawła w Kaskach, Wójt Gminy Baranów oraz Prymus Szumacher Wieczorek Transport. Dla zwycięzców  przewidziano nagrody, które zostaną ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im. Orła białego w Kaskach oraz Wójta Gminy.  Zwłaszcza teraz w chwili gdy powinniśmy zostać w domach, jest to dodatkowa możliwość spędzenia tego wolnego czasu. Serdecznie zapraszamy do udziału!

—  26 kwietnia 2024

Baranów CUP kategoria: Szkoły Podstawowe

W dniu 26 kwietnia 2024 odbył się Baranów CUP w kategorii: Szkoły Podstawowe. Co to były za emocje!!! Turniej zgromadził pięć drużyn do rywalizacji, a ilość bramek zadecydowała o zajętych miejscach w kolejności: Nagrody wręczyła Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski, oraz Prezes Fundacji […]

—  26 kwietnia 2024

Konkurs dla Seniorów – jaka była Twoja najlepsza praca?

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym zorganizowany przez Praca.pl konkursie dla seniorów. Do wygrania atrakcyjne nagrody – telefony marki Maxcom i myPhone. Wystarczy, że wyślesz nam fotografię, która odpowie na pytanie Jaka była Twoja najlepsza praca? opiszesz ją i wypełnisz formularz zgłoszeniowy.