A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  28 czerwca 2024

Gminna Spółka Wodna „Baranów I” podpisała umowę z Urzędem Marszałkowskim

26.06.2024 godz. 13.30 ul. Jagiellońska 26  Warszawa, budynek Urzędu Marszałkowskiego  – podpisanie Umów przyznających dotacje dla  Spółek Wodnych od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Spółka Wodna Baranów I dotowana jest kwotą 99.860,26 zł,   tytuł dotacji: „Kompleksowa konserwacja rowu melioracyjnego T-22, T-22/1, T-22/2 na terenie działalności Gminnej Spółki Wodnej Baranów I” Umowę podpisują 2 osoby reprezentujące spółkę: […]

26.06.2024 godz. 13.30 ul. Jagiellońska 26  Warszawa, budynek Urzędu Marszałkowskiego  – podpisanie Umów przyznających dotacje dla  Spółek Wodnych od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Spółka Wodna Baranów I dotowana jest kwotą 99.860,26 zł,   tytuł dotacji: „Kompleksowa konserwacja rowu melioracyjnego T-22, T-22/1, T-22/2 na terenie działalności Gminnej Spółki Wodnej Baranów I”

Umowę podpisują 2 osoby reprezentujące spółkę:   Przewodniczący Zarządu GSW Pan Bogdan Borowski i Członek Zarządu Pan Piotr Winczewski.

Przeczytaj także

—  18 lipca 2024

Warsztaty w ramach projektu „Aktywni mieszkańcy, silne organizacje – szansą lepszej przyszłości na Ziemi Chełmońskiego”

Jeśli jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej, członkiem nieformalnej grupy, aktywnym mieszkańcem zainteresowanym podejmowaniem aktywności obywatelskiej z obszaru gmin: Radziejowice, Jaktorów, Żabia Wola, Grodzisk Mazowiecki, Baranów, Sochaczew, Teresin, Rybno, Nowa Sucha, Mszczonów – mamy ofertę dla Ciebie. W ramach projektu możesz skorzystać działań edukacyjnych w postaci: ü  zagadnienia związane z rozwojem osobistym liderek i liderów, ü  przygotowanie wniosku o […]

—  18 lipca 2024

Zajęcia Sportowe dla Dzieci i Młodzieży – Aktywne Wakacje na Boisku

Zajęcia sportowe w Gminie Baranów – podsumowanie pierwszych tygodni wakacji.

—  18 lipca 2024

„Start w dorosłe życie – ładuj akumulatory!”

Zapraszamy młodzież z obszaru działania Stowarzyszenia LGD „Ziemia Chełmońskiego” w wieku 14+, na zajęcia w ramach projektu „Start w nowe życie – ładuj akumulatory!”, dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Dotacja została przyznana uchwałą nr 628/482/24 z dnia 25 marca 2024 roku, w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w 2024 roku zadań […]