A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  30 października 2021

Gmina dba o miejsca pamięci

Gmina Baranów dba o miejsca pamięci na swoim terenie i jak co roku nie zapominamy o nich również przed Wszystkimi Świętymi.

Przedstawiciele Urzędu Gminy i Przewodnicząca Rady Gminy jak co roku przed pierwszym listopada odwiedzili miejsca pamięci na terenie naszej gminy. Odwiedzili i zapalili znicz pod pomnikiem upamiętniający rozstrzelanych w czasie wojny mieszkańców w Kopiskach, Kamień poświęcony Janowi Skrowaczeskiemu w miejscowości Drybus oraz Kamieniem pamiątkowy w Kaskach obok kościoła.

Przeczytaj także

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.