A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  30 października 2021

Gmina dba o miejsca pamięci

Gmina Baranów dba o miejsca pamięci na swoim terenie i jak co roku nie zapominamy o nich również przed Wszystkimi Świętymi.

Przedstawiciele Urzędu Gminy i Przewodnicząca Rady Gminy jak co roku przed pierwszym listopada odwiedzili miejsca pamięci na terenie naszej gminy. Odwiedzili i zapalili znicz pod pomnikiem upamiętniający rozstrzelanych w czasie wojny mieszkańców w Kopiskach, Kamień poświęcony Janowi Skrowaczeskiemu w miejscowości Drybus oraz Kamieniem pamiątkowy w Kaskach obok kościoła.

Przeczytaj także

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.