—  30 października 2021

Gmina dba o miejsca pamięci

Gmina Baranów dba o miejsca pamięci na swoim terenie i jak co roku nie zapominamy o nich również przed Wszystkimi Świętymi.

Przedstawiciele Urzędu Gminy i Przewodnicząca Rady Gminy jak co roku przed pierwszym listopada odwiedzili miejsca pamięci na terenie naszej gminy. Odwiedzili i zapalili znicz pod pomnikiem upamiętniający rozstrzelanych w czasie wojny mieszkańców w Kopiskach, Kamień poświęcony Janowi Skrowaczeskiemu w miejscowości Drybus oraz Kamieniem pamiątkowy w Kaskach obok kościoła.

—  16 kwietnia 2024

„Moje serce to jest muzyk…”

Szkoła Muzyczna w Kaskach. PSM I i II st. w Żyrardowie – Filia w Kaskach zaprasza na rekrutację!
Nie zwlekaj! To jest Twój czas, aby rozpocząć swoją muzyczną przygodę. Dołącz do szkoły muzycznej i odkryj swoje prawdziwe talenty muzyczne.
Zapisy do 30.04.2024 r.

—  16 kwietnia 2024

Konkurs Działaj Lokalnie

Stowarzyszenie Europa i My po raz 19 zaprasza do udziału w konkursie Działaj Lokalnie. Pula środków na dotacje wynosi 55 000zł. Każda organizacja pozarządowa oraz grupa nieformalna może aplikować o grant w wysokości do 6000 zł. Wnioski można składać do 13 maja 2024.