A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  30 października 2021

Gmina dba o miejsca pamięci

Gmina Baranów dba o miejsca pamięci na swoim terenie i jak co roku nie zapominamy o nich również przed Wszystkimi Świętymi.

Przedstawiciele Urzędu Gminy i Przewodnicząca Rady Gminy jak co roku przed pierwszym listopada odwiedzili miejsca pamięci na terenie naszej gminy. Odwiedzili i zapalili znicz pod pomnikiem upamiętniający rozstrzelanych w czasie wojny mieszkańców w Kopiskach, Kamień poświęcony Janowi Skrowaczeskiemu w miejscowości Drybus oraz Kamieniem pamiątkowy w Kaskach obok kościoła.

Przeczytaj także

—  01 czerwca 2023

Szczepienia przeciw HPV

Informujemy, że przychodnia NZOZ w Golach będzie prowadziła bezpłatne szczepienia przeciw HPV dla dziewczynek i chłopców urodzonych w latach 2010 i 2011. W tej sprawie proszę kontaktować się z NZOZ w Golach nr tel. 46 856 07 26

—  30 maja 2023

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  30 maja 2023

Demontaż rogatek – Boża Wola

Informujemy o demontażu rogatek na przejeździe kolejowym w Bożej Woli. W ramach prowadzonych prac dotyczących naprawy systemu kierowania ruchem wraz z warstwą nadrzędną na obszarze LCS Błonie, prosimy o szczególną uwagę mieszkańców, aby zwrócili uwagę na nowe oznakowanie i zachowanie szczególnej ostrożności w obrębie przyjazdu kolejowego. Z otrzymanych informacji z PKP wynika, że prace mogą […]