—  25 lutego 2021

Gmina Baranów zaprasza na kursy języka angielskiego

Kursy skierowane są do wszystkich osób w wieku 25 lat i więcej mieszkających, uczących się lub pracujących na terenie województwa mazowieckiego, zainteresowanych nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji językowych.

180 godzinne kursy języka angielskiego zakończone egzaminem zewnętrznym

GWARANTUJEMY:
wysoki poziom merytoryczny zajęć

– grupy o małej liczbie uczestników

– kadrę dydaktyczną o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu

– bezpłatne materiały szkoleniowe

____________________________________________________________________________

Zapisy i informacje: Urząd Gminy w Baranowie, ul. Armii Krajowej 87

Sekretariat     Tel. 48 858 13 50

_______________________________________________________________________

„Moje kompetencje – mój sukces”

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Działanie 10.2 Upowszechnianie kompetencji kluczowych wśród osób dorosłych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.