—  25 maja 2020

Głosuj codziennie na Podwórko NIVEA !

Podwórko Talentów NIVEA rusza po raz kolejny. Jest to wyjątkowa akcja, dzięki której Cegłów w naszej gminie może zyskać niezwykły plac zabaw. Cała procedura jest niezwykle prosta, a dodatkowo nasz głos liczy się wielokrotnie, ponieważ w tej akcji najważniejsza jest determinacja w osiągnięciu celu.

I tak każdy z nas może oddać swój głos raz dziennie każdego dnia trwania tej akcji. Wystarczy założyć konto na www.podworko.nivea.pl. Wpisujemy nasze województwo, następnie powiat i co ważne w polu „Miejscowość” wpisujemy Baranów – żeby nasza lokalizacja została poprawnie wybrana lub klikamy przycisk pod tekstem. Jeśli nasz Cegłów znajdzie się w pierwszej 20-stce, takie wyjątkowe podwórko trafi do naszej gminy. Więc Drodzy Mieszkańcy – zróbmy coś dobrego wspólnie – zafundujmy naszym dzieciom ogromną radość! Mamy czas do 24 czerwca. Głosujmy Codziennie!

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.