—  25 maja 2020

Głosuj codziennie na Podwórko NIVEA !

Podwórko Talentów NIVEA rusza po raz kolejny. Jest to wyjątkowa akcja, dzięki której Cegłów w naszej gminie może zyskać niezwykły plac zabaw. Cała procedura jest niezwykle prosta, a dodatkowo nasz głos liczy się wielokrotnie, ponieważ w tej akcji najważniejsza jest determinacja w osiągnięciu celu.

I tak każdy z nas może oddać swój głos raz dziennie każdego dnia trwania tej akcji. Wystarczy założyć konto na www.podworko.nivea.pl. Wpisujemy nasze województwo, następnie powiat i co ważne w polu „Miejscowość” wpisujemy Baranów – żeby nasza lokalizacja została poprawnie wybrana lub klikamy przycisk pod tekstem. Jeśli nasz Cegłów znajdzie się w pierwszej 20-stce, takie wyjątkowe podwórko trafi do naszej gminy. Więc Drodzy Mieszkańcy – zróbmy coś dobrego wspólnie – zafundujmy naszym dzieciom ogromną radość! Mamy czas do 24 czerwca. Głosujmy Codziennie!

—  16 kwietnia 2021

Konkurs Plastyczny „Moja Baranowska Ziemia”

Wójt Gminy Baranów zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Baranów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji Światowego Dnia Ziemi.
Prace konkursowe powinny przedstawiać to jak dbamy LUB możemy zadbać o środowisko naturalne w naszej gminie.

—  16 kwietnia 2021

Narodowy Spis Powszechny 2021 – spisz się przez telefon!

Podczas Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (NSP 2021) podstawową i obowiązkową metodą spisową jest samospis internetowy. Co jeśli nie masz komputera lub Internetu? Nie przejmuj się, dla Ciebie też istnieje wygodna i bezpieczna opcja: spis przez telefon. Pomoże Ci w tym infolinia spisowa dostępna pod numerem 22 279 99 99.

—  14 kwietnia 2021

Utylizacja wyrobów zawierających azbest dla mieszkańców Gminy Baranów.

Wzorem ubiegłego roku mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, Gmina Baranów w roku 2021 wystąpi do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie z wnioskiem o dofinansowanie inwestycji polegającej na utylizacji wyrobów zawierających azbest.