—  25 maja 2020

Głosuj codziennie na Podwórko NIVEA !

Podwórko Talentów NIVEA rusza po raz kolejny. Jest to wyjątkowa akcja, dzięki której Cegłów w naszej gminie może zyskać niezwykły plac zabaw. Cała procedura jest niezwykle prosta, a dodatkowo nasz głos liczy się wielokrotnie, ponieważ w tej akcji najważniejsza jest determinacja w osiągnięciu celu.

I tak każdy z nas może oddać swój głos raz dziennie każdego dnia trwania tej akcji. Wystarczy założyć konto na www.podworko.nivea.pl. Wpisujemy nasze województwo, następnie powiat i co ważne w polu „Miejscowość” wpisujemy Baranów – żeby nasza lokalizacja została poprawnie wybrana lub klikamy przycisk pod tekstem. Jeśli nasz Cegłów znajdzie się w pierwszej 20-stce, takie wyjątkowe podwórko trafi do naszej gminy. Więc Drodzy Mieszkańcy – zróbmy coś dobrego wspólnie – zafundujmy naszym dzieciom ogromną radość! Mamy czas do 24 czerwca. Głosujmy Codziennie!

—  15 stycznia 2021

Szkoły przygotowane na powrót uczniów klas I-III

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej. Zgodnie z informacją przekazaną od dyrektorów wszystkie baranowskie szkoły dostosowały swoją pracę do wytycznych sanitarnych oraz rozwiązań przygotowanych przez rząd i czekają na przyjęcie uczniów.

—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

—  11 stycznia 2021

Baranowski Bon Żłobkowy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie prowadzi nabór wniosków o przyznanie świadczenia pieniężnego na rzecz rodziny pod nazwą „Baranowski Bon Żłobkowy”. Program pilotażowy został wprowadzony na okres 01.01.2021 r.
do 31.12.2021 r.