—  11 kwietnia 2024

Głosowanie w plebiscycie Mistrzowie Agro 2024 rozpoczęte!

Zobacz, kto został nominowany i zagłosuj. Wciąż możesz zgłosić swojego kandydata

miło nam poinformować o rozpoczęciu głosowania w kolejnej edycji akcji MISTRZOWIE AGRO – największym plebiscycie sołeckim i rolniczym w Polsce, prowadzonym w naszym województwie przez „Polska Metropolię Warszawską”, „Echo Dnia” oraz „Tygodnik Ostrołęcki” oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.

Laureaci konkursu zostaną wybrani najpierw w głosowaniu w powiatach, następnie na szczeblu wojewódzkim, a ostatecznie w skali całego kraju.

Serdecznie gratulujemy uzyskania nominacji z Państwa gminy kandydatów w następujących kategoriach:

Agroturystyka Roku:

Zakątek Gongolina

Koło Gospodyń Wiejskich Roku:

KGW w Drybusie, KGW Boża Wola Tworzymy z Pasją, KGW w Baranowie, KGW w Golach

Sołectwo Roku:

Sołectwo Baranów, Sołectwo Boża Wola, Sołectwo Buszyce, Sołectwo Kaski, Sołectwo Kaski Budki

Tak liczne nominacje są wyrazem uznania i docenienia pracy rolników, sołtysów, sołectw, kół gospodyń wiejskich oraz liderów społeczności.

Wszystkie ważne informacje o plebiscycie można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem www.polskanews.pl/agro

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu.

Tegoroczna edycja akcji została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi i Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.