—  19 października 2020

Funkcjonowanie PT KRUS w Żyrardowie.

W związku z utrzymującym się na terenie Polski staniem epidemicznym informujemy, że interesanci odwiedzający PT KRUS w Żyrardowie mogą przebywać na terenie Placówki wyłącznie przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa, tj. zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk, ew. korzystanie z rękawic.

W związku z czynnym w placówce jednym okienkiem informacji, na sali obsługi może przebywać 1 interesant.

Dla interesantów obawiających się o własne bezpieczeństwo do dyspozycji jest stolik z dokumentami  oraz wrzutnia na dokumenty.

Dokumenty z wrzutni podlegają 24-godzinnej kwarantannie.

Jeżeli wizyta w placówce nie jest niezbędna, prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą e-mail.

Kontakt do PT w Żyrardowie:

e-mail:  zyrardow@krus.gov.pl

46 / 858 14 10 – sala obsługi interesanta

46 / 858 14 11 – Kierownik PT w Żyrardowie

46 /858 14 12/14, 17, 22 –ubezpieczenia społeczne, zdrowotne

46 /858-14 13 – świadczenia krótkoterminowe (zasiłki chorobowe, macierzyńskie, opiekuńcze, pogrzebowe, z tyt. kwarantanny)

46/858 14 15 –wypadki przy pracy rolniczej, prewencja, orzecznictwo

—  16 kwietnia 2021

Konkurs Plastyczny „Moja Baranowska Ziemia”

Wójt Gminy Baranów zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Baranów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji Światowego Dnia Ziemi.
Prace konkursowe powinny przedstawiać to jak dbamy LUB możemy zadbać o środowisko naturalne w naszej gminie.

—  16 kwietnia 2021

Narodowy Spis Powszechny 2021 – spisz się przez telefon!

Podczas Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (NSP 2021) podstawową i obowiązkową metodą spisową jest samospis internetowy. Co jeśli nie masz komputera lub Internetu? Nie przejmuj się, dla Ciebie też istnieje wygodna i bezpieczna opcja: spis przez telefon. Pomoże Ci w tym infolinia spisowa dostępna pod numerem 22 279 99 99.

—  14 kwietnia 2021

Utylizacja wyrobów zawierających azbest dla mieszkańców Gminy Baranów.

Wzorem ubiegłego roku mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, Gmina Baranów w roku 2021 wystąpi do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie z wnioskiem o dofinansowanie inwestycji polegającej na utylizacji wyrobów zawierających azbest.