—  02 lutego 2021

Festiwal Piosenki Zimowej X edycja – tym razem w formie online

Zapraszamy młodych artystów z powiatu grodziskiego do wzięcia udziału w X już edycji Festiwalu Piosenki Zimowej. W naszym konkursie nie ma przegranych, dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody, dla wszystkich uczestników – dyplomy. Niecierpliwie czekamy na zgłoszenia. Niech
w mroźne, lutowe dni nasze serca rozgrzeją piosenki w wykonaniu najmłodszych.

Termin nadsyłania zgłoszeń został wydłużony do 5 lutego.

Koordynatorki Festiwalu:

Ewa Szczypiór

Paulina Karolak

—  13 maja 2021

Odpowiedź Prezesa Spółki CPK – Mikołaja Wilda na pismo Wójta Gminy Baranów w związku z nieprawidłowościami podczas prowadzonych prac geodezyjnych i przyrodniczych.

Zgodnie z przesłanymi informacjami prosimy o niezwłoczne zgłaszanie niepokojących mieszkańców incydentów w formie pisemnej do Urzędu Gminy i do Spółki CPK

—  12 maja 2021

Narodowy Spis Powszechny 2021 – spis bezpieczny dla seniorów

Osoby starsze są szczególnie narażone na działania przestępców podszywających się pod członków rodziny lub policjantów. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań (NSP 2021) może być dla przestępców okazją do podobnych oszustw i wyłudzeń.

—  10 maja 2021

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moja Baranowska Ziemia”

Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska dziękuje wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie plastycznym „Moja Baranowska Ziemia”.