—  02 lutego 2021

Festiwal Piosenki Zimowej X edycja – tym razem w formie online

Zapraszamy młodych artystów z powiatu grodziskiego do wzięcia udziału w X już edycji Festiwalu Piosenki Zimowej. W naszym konkursie nie ma przegranych, dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody, dla wszystkich uczestników – dyplomy. Niecierpliwie czekamy na zgłoszenia. Niech
w mroźne, lutowe dni nasze serca rozgrzeją piosenki w wykonaniu najmłodszych.

Termin nadsyłania zgłoszeń został wydłużony do 5 lutego.

Koordynatorki Festiwalu:

Ewa Szczypiór

Paulina Karolak

—  05 marca 2021

Morsowanie w Baranowie

Lokalny Animator Sportu Szymon Piątkowski zaprasza chętnych mieszkańców gminy do udziału w morsowaniu. Miejsce Gongolina 45/47 w każdą Niedziele do końca marca od 15.00 do 16.00

—  25 lutego 2021

Gmina Baranów zaprasza na kursy języka angielskiego

Kursy skierowane są do wszystkich osób w wieku 25 lat i więcej mieszkających, uczących się lub pracujących na terenie województwa mazowieckiego, zainteresowanych nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji językowych.

—  25 lutego 2021

Zaproszenie do udziału w szkoleniu MODR

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt. „Racjonalne gospodarowanie wodą na terenach rolniczych w dobie zmian klimatycznych. Wizja funkcjonowania Lokalnego Partnerstwa ds. Wody w powiecie grodziskim ”, które odbędzie się w formie on-line 26.02.2021 r. o godz. 9.00.