A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  13 stycznia 2024

Ferie zimowe

***

Ferie zimowe, czas oczekiwany przez uczniów i studentów na chwilę oddechu od szkolnych obowiązków. W tej radosnej atmosferze, Wójt naszej gminy Agata Trzop-Szczypiorska pragnie przekazać serdeczne życzenia udanych i bezpiecznych ferii zimowych dla wszystkich mieszkańców.

To czas nie tylko do relaksu, ale również do aktywnego spędzenia go w gronie rodziny czy przyjaciół. Zachęcamy do korzystania z uroków zimy, podejmowania sportowych wyzwań na świeżym powietrzu, a także do odkrywania lokalnych atrakcji.

Ferie zimowe to doskonały moment na regenerację sił i czerpanie radości z zimowych przyjemności. Niech ten czas będzie pełen uśmiechu, beztroski i wspólnych chwil z najbliższymi. Życzymy wszystkim bezpiecznych podróży, wspaniałej zabawy na stoku czy lodowisku oraz pełnego relaksu.

Przypominamy także o odpowiedzialności podczas podróży oraz stosowaniu się do zaleceń bezpieczeństwa. Niech to będzie niezapomniany czas, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Życzymy udanych ferii zimowych!

Przeczytaj także

—  18 lipca 2024

Warsztaty w ramach projektu „Aktywni mieszkańcy, silne organizacje – szansą lepszej przyszłości na Ziemi Chełmońskiego”

Jeśli jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej, członkiem nieformalnej grupy, aktywnym mieszkańcem zainteresowanym podejmowaniem aktywności obywatelskiej z obszaru gmin: Radziejowice, Jaktorów, Żabia Wola, Grodzisk Mazowiecki, Baranów, Sochaczew, Teresin, Rybno, Nowa Sucha, Mszczonów – mamy ofertę dla Ciebie. W ramach projektu możesz skorzystać działań edukacyjnych w postaci: ü  zagadnienia związane z rozwojem osobistym liderek i liderów, ü  przygotowanie wniosku o […]

—  18 lipca 2024

Zajęcia Sportowe dla Dzieci i Młodzieży – Aktywne Wakacje na Boisku

Zajęcia sportowe w Gminie Baranów – podsumowanie pierwszych tygodni wakacji.

—  18 lipca 2024

„Start w dorosłe życie – ładuj akumulatory!”

Zapraszamy młodzież z obszaru działania Stowarzyszenia LGD „Ziemia Chełmońskiego” w wieku 14+, na zajęcia w ramach projektu „Start w nowe życie – ładuj akumulatory!”, dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Dotacja została przyznana uchwałą nr 628/482/24 z dnia 25 marca 2024 roku, w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w 2024 roku zadań […]