A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  10 kwietnia 2024

Dzień Ziemi – sołectwo Gole

W tym roku, sołectwo Gole bierze udział w akcji „Czyste Sołectwo”, mające na celu poprawę stanu środowiska i edukacji ekologicznej w naszej gminie. Z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi, sołectwo dodatkowo zachęca mieszkańców do aktywnego udziału w obu akcjach. Tego typu działania podejmowane na terenie naszej gminy podkreślają wagę współpracy lokalnej i aktywnego zaangażowania w […]

W tym roku, sołectwo Gole bierze udział w akcji „Czyste Sołectwo”, mające na celu poprawę stanu środowiska i edukacji ekologicznej w naszej gminie. Z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi, sołectwo dodatkowo zachęca mieszkańców do aktywnego udziału w obu akcjach.

Tego typu działania podejmowane na terenie naszej gminy podkreślają wagę współpracy lokalnej i aktywnego zaangażowania w ochronę przyrody. Jest to również okazja do budowania więzi społeczności poprzez wspólne cele i działania na rzecz lepszego i czystszego otoczenia. Wspólne wysiłki mieszkańców w ramach „Czystego Sołectwa” oraz Dnia Ziemi są wyrazem troski o środowisko naturalne.

Małe działania każdego z nas mogą mieć wielki wpływ na otoczenie i przyszłe pokolenia.

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.