—  28 października 2020

Dzień Wszystkich Świętych w Gminie Baranów

Zbliża się 1 listopada – Dzień Wszystkich Świętych i jedna z piękniejszych polskich tradycji nawiedzania cmentarzy, pamięci i modlitwy za zmarłych. Wielu z nas pójdzie odwiedzić groby bliskich nam osób.

Ze względu na panującą pandemię oraz wzrost liczby zakażonych COVID-19, prosimy o rozważenie możliwości wizyty na cmentarzu w innym terminie, czyli przed lub po 1 listopada.

Gmina też już przygotowała się do tego święta i uporządkowała miejsca pamięci takie jak:

• pomnik pomordowanych Polaków podczas II wojny światowej w Kopiskach,
  • pamiątkowa tablica żołnierza AK Jana Skrowaczewskiego w Drybusie
  • grób rodziny Lubańskich na cmentarzu parafialnym w Izdebnie Kościelnym

oraz tereny wokół cmentarzy. Postawiono kwiaty i zapalono znicze.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.