A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  11 marca 2022

Dzień sołtysa

Szanowne Panie Sołtys i Panowie Sołtysi, z okazji waszego święta składamy wam najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, pomyślności, sukcesów zawodowych, jak i prywatnych, poczucia zadowolenia z pełnionej funkcji, oraz wytrwałości w realizacji planów.
Wójt Gminy Baranów, Rada Gminy Baranów wraz z pracownikami Urzędu Gminy i jednostek podległych.

Przekazujemy życzenia od Wojewody Mazowieckiego Konstantego Radziwiłła.

Przeczytaj także

—  07 czerwca 2023

Wiwat Rodzina! 4 czerwca 2023 r. Piknik Rodzinny

W ramach obchodów 100-lecia powstania Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie, organizatorzy zaplanowali uroczyste obchody na dwa dni. W sobotę 03 czerwca, odbyła się część oficjalna, pełna wzruszeń i wspomnień, której organizatorem była Dyrekcja  placówki oświatowej w Baranowie wraz gronem pedagogicznym, pracownikami oraz radą rodziców. Natomiast w niedziele 4 czerwca, z inicjatywy  Wójta […]

—  07 czerwca 2023

Wakacje z animatorem w Gminie Baranów

Wójt Gminy zaprasza na wakacje z animatorem w Gminie Baranów.