A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  05 lipca 2023

Dzięki wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego kolejne  środki zasilą budżet naszej gminy.

W dniu 03 lipca w Izabelinie odbyło się uroczyste podpisanie umów na realizację działań ważnych dla lokalnych społeczności. Umowy z wszystkimi beneficjentami podpisał marszałek Adam Struzik.

Gmina Baranów uzyskała dofinansowanie w ramach następujących programów:

 „Mazowsze dla lokalnych centrów integracyjnych 2023” – na zadanie Poprawa jakości funkcjonowania świetlicy Wiejskiej w Bożej Woli poprzez modernizację sanitariatów –  kwota 111 866,81 pln

„Mazowsze dla Młodzieży” – projekt wspierający działania Młodzieżowej Rady Gminy

Rusz Główkę Zagraj w Planszówkękwota 25 000 pln.

 „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego”. – w ramach projektu do Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Kaskach trafi sprzęt komputerowy i informatyczny o wartości 130 000 pln.  

W spotkaniu z beneficjentami w sali widowiskowej Centrum Kultury Izabelin oprócz marszałka Adama Struzika udział wzięli radni – m.in. Anna Brzezińska i Piotr Kandyba (klub radnych KO), Prószyński Michał (klub radnych PiS) a także Zastępca Dyrektora Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu UM WM – Dawid Kalkowski

Przeczytaj także

—  19 czerwca 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  19 czerwca 2024

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.