A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  05 lipca 2023

Dzięki wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego kolejne  środki zasilą budżet naszej gminy.

W dniu 03 lipca w Izabelinie odbyło się uroczyste podpisanie umów na realizację działań ważnych dla lokalnych społeczności. Umowy z wszystkimi beneficjentami podpisał marszałek Adam Struzik.

Gmina Baranów uzyskała dofinansowanie w ramach następujących programów:

 „Mazowsze dla lokalnych centrów integracyjnych 2023” – na zadanie Poprawa jakości funkcjonowania świetlicy Wiejskiej w Bożej Woli poprzez modernizację sanitariatów –  kwota 111 866,81 pln

„Mazowsze dla Młodzieży” – projekt wspierający działania Młodzieżowej Rady Gminy

Rusz Główkę Zagraj w Planszówkękwota 25 000 pln.

 „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego”. – w ramach projektu do Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Kaskach trafi sprzęt komputerowy i informatyczny o wartości 130 000 pln.  

W spotkaniu z beneficjentami w sali widowiskowej Centrum Kultury Izabelin oprócz marszałka Adama Struzika udział wzięli radni – m.in. Anna Brzezińska i Piotr Kandyba (klub radnych KO), Prószyński Michał (klub radnych PiS) a także Zastępca Dyrektora Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu UM WM – Dawid Kalkowski

Przeczytaj także

—  19 września 2023

Aktualizacja harmonogramu spotkań sołeckich w sprawie przeznaczenia środków z funduszy sołeckich

Wójt Gminy Baranów serdecznie zaprasza na zebrania wiejskie w sprawie przeznaczenia środków z funduszu sołeckiego na 2023 rok, zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

—  21 września 2023

Komunikat Komendy Głównej Policji

W dniach 25.09 – 30.09 policja planuje przeprowadzić ćwiczenia. Jednocześnie Komenda Główna Policji informuje, że w tym czasie będą mogły być wykorzystywane drony, a ćwiczenia za zgodą CPK będą również prowadzone przy udziale PSP z Grodziska Mazowieckiego, któremu podlega ten teren.  Ćwiczenia będą prowadzone w godzinach 9.30-21.30 w zależności od potrzeb szkoleniowych i możliwości realizacji […]

—  21 września 2023

Podziękowanie dla Feniks Recykling Sp. z o.o.

W dniu 14.09 gościliśmy właściciela firmy Feniks Recykling Sp. z o.o. Pana Andrzeja Kopeć. Wizyta ta była nie tylko miłym spotkaniem, ale również okazją do podziękowania za długoletnie wsparcie jakie jest udzielane na terenie naszej Gminy.